Jump to content
MakiLee

Köşe Yazarlığı

Önerilen İletiler

İyi akşamlar beyler

Ben forum siteme köşe yazarlığı adında birşey yapmak istiyorum. Bu yeniliği yaparken resimdeki boş alana nasıl alan ekleyip bu köşe yazarlığını yapabilirim daha doğrusu bu tarz birşey mümkün müdür acaba ?

n2LDEE4.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir forumu köşe yazarlığı şeklinde tanımlayıp sadece orayı gösteren bir sidebar eklentisi yapılabilir veya  Hatta IPS'de sidebar uygulamalarına bakın belki işinizi görebilecek bir eklenti olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir forumu köşe yazarlığı şeklinde tanımlayıp sadece orayı gösteren bir sidebar eklentisi yapılabilir veya  Hatta IPS'de sidebar uygulamalarına bakın belki işinizi görebilecek bir eklenti olabilir. 

Bu eklenti yazılması ne kadardır hocam birde şu sidebar uygulamaları için hangi siteye bakmam gerekiyor acaba veya link verebilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eklentileri iyi incelemek lazım. Çok fazla eklenti var. Belki aynı işi yapacak eklenti vardır ama ilk bakışta belli olmuyordur.

Ben konuyu eklenti İstekleri bölümüne taşıyayım belki el atma imkanım olur.

http://www.ipbaccess.com/forum/269-ipba-eklentileri/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eklentileri iyi incelemek lazım. Çok fazla eklenti var. Belki aynı işi yapacak eklenti vardır ama ilk bakışta belli olmuyordur.

Ben konuyu eklenti İstekleri bölümüne taşıyayım belki el atma imkanım olur.

http://www.IPBAccess.com/forum/269-ipba-eklentileri/

Haklısınız hocam epey eklenti var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar beyler

Ben forum siteme köşe yazarlığı adında birşey yapmak istiyorum. Bu yeniliği yaparken resimdeki boş alana nasıl alan ekleyip bu köşe yazarlığını yapabilirim daha doğrusu bu tarz birşey mümkün müdür acaba ?

n2LDEE4.png

Bu tür bir eklenti kulanıyorum ve belkide işini görebilir (PS34) Custom Sidebar çok amaclıda kulanabilirsin <script> destekliyor..

(PS34) Custom Sidebar 1.0.2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.