Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
Nobbyy

Download Modülünde Resmin Pixel Boyutunu Ayarlamak?

Recommended Posts

Merhaba Değerli Arkadaşlar.

Download Modülünde Misal Benim Film Sitem Var. Ve 720p 1080p Film Satışa Açtığımızda Ekran Resimlerinde Yani Capslerde Pixel Kaynaklı Genişleme Ve Temadan Taşma Gözükmektedir.

Örnek:

http://www.nostaljifilmindir.com/files/file/48-vadiler-aslani-shane-1953-720p-bluray-ye%C5%9Fil%C3%A7am-dublaj/

Şimdi Normalde " Panelde Topics, Posts and Polls" Bölümünde "Automatic resize image force size" Var. Buradan Resimlere Pixel Değeri Veriyoruz. Ama Bu Ayar Sadece Forumdaki Ve Portaldeki Resimleri Kapsıyor.  Download Modülündeki Resimleri Kapsamıyor...

Bunun İçin Bana Bir Öneriniz Varmı? Veya Oscar Hocam Eğer Kolay İse Yapması Küçük Bir Hook Yaparmısınız? Bu Boşluğu Kapatalım?

Saygılar.

Aynı sorun ile bende karşılaştım.

Maalesef Download modülünde pixel ayarları yapılamıyor.

Aslında bir şekilde deneyebiliriz.

Önce Bir forum açıp orada pixel ayarı yaparız, o ayarı yapıp uygun boyuta getirdikten sonra, Sol üstteki BBCode Medya kısmından kod alarak alıp, Download bölümündeki kısma yapıştırarak belki bunu çözebiliriz diye düşünüyorum, tabii emin değilim daha kendim bile denemedim.

Sign in to follow this  
    • 1 Posts
    • 271 Views
    • 1 Posts
    • 238 Views
    • 1 Posts
    • 233 Views
    • 1 Posts
    • 400 Views
    • 1 Posts
    • 461 Views

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.