Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
XANDERER

IP.Download da ücretli ürün indirmek.

Recommended Posts

Üstte verdiğiniz Tafsiyelerin ikisinide önceden o şekilde ayarlamışım zaten onu da kontrol ettim, yinede sizin yaptığınız gibi Satın Al bana görünmüyor, Admin Hesabı ile girdiğim halde sizin yaptığınız Test i ben görüntülediğimde İndir ve Satın Al görünüyor, ancak benim yaptıklarımda ücretli olarak hazırlanmasına rağmen sadeceIndir görünüyor, belkide onları ben hazırladığım için öyle görünüyordu, başka bir hesap hazırlayınca 2 seçenek te görünüyordur, belkide bunu biz bilmiyoruz dur, sonuçta bu satılacak ürünü Başka bir admin hesabı hazırlamış, yani şahıslar ve hesaplar başka.

Benim varabildiğim sonuçlar bunlar.

Tabii söylediklerinizede sonsuz güvenim var lakim bu güne kadar bana çok yardımcı oldunuz, sadece kendi fikirlerimi de sizler ile paylaşmak istedim.

Tekrar teşekkürler ve Saygılar.

Üye grubu yönetim ayarlarında  admin grubunda satın almadan indirebilsin mi? bölümü var o açık senin sitende. buda demektirdi sen satın almadan indirebilirsin.

fake bir üyelik aç ve onunla dene bakalım. satın al gözükecek mi?  ayrıca admin oldugun için indir bölümü gözükür sadece. ve yanındada satın al gözükür yani 2 si gözükür.

tabi bu ayarlara göre değişir 1 tanede gözükebilir adminleri satın almadan pasif bırakmıssan, 2 tanede gözükebilir adminlerde satın alsın aktif ise. :)

Baktım hocam Test üye ile, Satın al Çıkıyor, dediğin gibi Admin yetkisi olduğu için bana öyle görünüyor, ama sistem admin olsamda benim dışımda siteye ücretli birşeyi ibirisi eklediğinde hem satın al hemde indir çıkıyor, sadece başkası eklediğinde çıkıyor bu ama.

Baktım hocam Test üye ile, Satın al Çıkıyor, dediğin gibi Admin yetkisi olduğu için bana öyle görünüyor, ama sistem admin olsamda benim dışımda siteye ücretli birşeyi ibirisi eklediğinde hem satın al hemde indir çıkıyor, sadece başkası eklediğinde çıkıyor bu ama.

O Başkasının Üye Gurubu ne ise? Yönetici izinleri gruplarından onu pasif edeceksin. "Ücretli Dosya Yükleyebilir, İndirebilir" Kısmından.

Sign in to follow this  
    • 1 Posts
    • 271 Views
    • 1 Posts
    • 238 Views
    • 2 Posts
    • 363 Views
    • 12 Posts
    • 1860 Views
    • 1 Posts
    • 233 Views

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.