Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
mobildepo

IPB ile wordpress kullanmak

Recommended Posts

Öncelikle bu bölüme ilk mesaj benden olsun.

Bu konuda bilgisi olan var mı IPB ile wordpress kullanmak istiyorum istediğim üyeleri ortak olsun yani wordpress e  ekleyeceğim habere üyeler mesaj yazabilisin birde wp için üye olmasın istiyorum.

IP Converge var amma nasıl yapılacak anlamadım yabancı dilim zayıf bir yerde takıldım kaldım anlayan bilen yardımcı olursa sevinirim

forumum ipb 3.2

Oskar hocam bu konuyada bir el atsan türkiyede ilk olsun wp ile ipb entegreli site. artık google bizi mecbur bıraktı elin oğlu yapıyor wp siteyi bir ay sonra google çatır çatır indexliyor iki ay sonra bakmışsın üst sıralara çıkmış bizde indexlesin diye bir yerlerimizi yırtıyoz. artık forumlar wp tarzı blogların desteği şart oldu google onları seviyor forumları eskisi kadar sevmiyor

IPB ile Wordpress kullanıcı tabanlı olarak entegre çalışabiliyor. İçeriklerini WP'ye gönderen eklentileri de ben yapmıştım daha önce.

şimdilik bir wordpress kurduk seo ayarları vs yapıp kontrol edeceğim böyle giderse wordpresssiz forum kalmayacak bloglar çok çabuk indexleniyor daha dünkü siteler wp avantajı ile hemen indexlenip üst sıralara çıkabiliyorken bizim gibi senelerin forumları içi bilgi dolu forumlar rezillik içinde insan üzülüyor dünkü sitelerin üst sıralara çıkmasına

Wordpress çok hantal. Sırf kolay indexleniyor ben olsa kullanmam. Wp içeriği çoğaldıkça ACP bölümünü kullanmak işkence halini alıyor. içeriğine güvenen kullanmasın onu yerine IPB uyumlu portal kullanmak daha mantıklı.

Sign in to follow this  
    • 14 Posts
    • 3473 Views
    • 1 Posts
    • 315 Views
    • 1 Posts
    • 306 Views
    • 1 Posts
    • 819 Views
    • 1 Posts
    • 430 Views

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.