Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
Oscar

Video Görüntüleme ve Yönetim

Recommended Posts

Video görüntüleme özellikleri geliştirildi. Puanlama yıldızlı gösterilecek şekilde geliştirildi. Yönetim butonları sadece yöneticilere görünecek şekilde bu bölüme taşındı.

Düzenleme: Yeni bir sayfa da düzenleme bölümüne gidilir. Silme:İstenildiğinde video silinebilir.
Güncelleme: Bu düğmeden IMDB üzerinden video içeriği güncellenir. IMDB üzerinden bazı bilgiler boş gelebilir. Boş gelen özellikler gösterilmez. Buradaki veri sıralamasını ACP bölümü IMDB Alanları bölümünden alanları aşağı yukarı kaydırarak sıralamanız mümkün.
Diğer Resimler özelliği: Film görüntüleme ve yönetim ekranına yeni bir özellik daha ekledik. Bu ekrandan filmle ilgili resimleri bilgisayardan veya bir bağlantı üzerinden yükleyebiliyorsunuz. Resimleri Lightbox özelliği ile görüntüleyebilir ileri geri tuşlarıyla bütün resimleri gezebilirsiniz.

Çok Güzel Çok Sade Ve Kullanışlı Olmuş. İlerleyen Günlerde Dahada Geliştirilecegini Umuyorum Ve Sabırsızlıkla Bekliyorum.

Sign in to follow this  
    • 1 Posts
    • 464 Views
    • 1 Posts
    • 362 Views
    • 1 Posts
    • 281 Views
    • 1 Posts
    • 275 Views
    • 1 Posts
    • 477 Views

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.