Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
Oscar

Movie Manager Hakkında

Recommended Posts

IPB pek çok alanda kullanılmaya başlandı ve daha da çok kullanılacağı kesin görünüyor. Film sunumları ve benzer siteler için şimdilik fazla bulunmayan çok gerekli olan bir uygulama üzerine çalışmaya başladım. Uygulama adı IMDB Movie Manager ama nihayi sürümde Movie Manager olmasını düşünüyorum.Movie Manager neden çok tercih edilecek sorusu üzerine bir kaç not eklemek istiyorum.

• Herhangi bir kaynaktan/siteden otomatik veri alabilme/güncelleyebilme imkanı olacak.
  • Veriler elle eklenebilir veya düzenlenebilir.
  • Veri alma da kullanılacak kodlar plugin şeklinde olacağından uygulama da düzenleme yapmadan çalışmayan bir bölüm dışarıdan eklenebilecek. Bunlar kaynaktan veri almak için kullanılan regex desenleri olabilir.
  • Hem Movie hemde oyuncularla ilgili bir arşiv otomatik olarak oluşturulacak.
  • Post içerisine bbcode olarak film künyesi alınabilecek.
  • BBCode içeriği ACP'den istenilen özellikler seçilere oluşturulabilecek.
  • BBCode içerik bilgilerinin sıraları ACP'den değiştirilebilecek ve etiket isimleri belirlenebilecek.
  • Alınan bilgiler veritabanından kullanılacak ancak zaman aşımı süresi dolduğunda veriler yeniden indirilerek güncellenecek.
Detaylı bilgileri bölüm başlıklarında anlatmaya çalışacağım. öneri ve eleştirileriniz projenin gelişimine katkı sağlayabilir.

Projeniz için sizi tebrik ederim. acaba Movie Manager uygulamasını ne zaman kullanıcılara sunmayı planlıyorsunuz ?

Projeniz için sizi tebrik ederim. acaba Movie Manager uygulamasını ne zaman kullanıcılara sunmayı planlıyorsunuz ?

Teşekkürler ilginiz için.Yakın zamanda olmayacak çünkü çok daha fazla özellik eklenecek.Belki yılbaşından sonra sunmayı düşünebilirim.

Merhaba Projenin durumu nedir acaba. şahsen ben 4 gözle beklemekteyim biggrin.png bir sorum daha olacaktı. 3.3 uyumlu mu çıkacak.

Merhaba Projenin durumu nedir acaba. şahsen ben 4 gözle beklemekteyim [img=http://www.IPBAccess.com/public/style_emoticons/default/biggrin.png] bir sorum daha olacaktı. 3.3 uyumlu mu çıkacak.

Üzerinde sürekli çalışıyorum. Yeni ek özellik olarak oyuncu veritabanı ekliyorum. Oyuncular için imdb sitesinde olduğu gibi benzer bir yapı olacak. Tüm IPB sistemlerine uyumludur.

Süper ya gerçekten başarılarının devamını dilerim. yapabileceğim bir yardım olursa söylemeniz yeterlidir.

Sign in to follow this  
    • 9 Posts
    • 1835 Views
    • 1 Posts
    • 1267 Views
    • 15 Posts
    • 2295 Views
    • 13 Posts
    • 1711 Views
    • 3 Posts
    • 1051 Views

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.