Jump to content
MolenBeek_

Teşekkür Botu ile Hide Hack(gizli link) ı açma

Önerilen İletiler

arkadaşlar wbb2 de bu olay var. teşekkür butonuna tıklayınca gizli link açılıyor..forumdaki thanks bot ile hide hack i nasıl uyarlayabiliriz..yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Türkülerdiyari

[b]Türkülerdiyarı el at şu konuya :Dsen yapmıştın daha önceden[/b]

Ben vakti zamaninda neler yapmistim hemso, hepsini unutmusum inan.6 ay gibi bir zaman elimi deymedim bu islere, sonra ise eringeçlik basladi.Ben forumumu halletim(Hide Hack) haricinde, simdilik bir 6 ay daha kis uykusuna geçecem :)Ama sen konuyu açarsan belki hatirlarim nasil yaptigimi.Kaldiki bende çok sordum burda kimse yardimci olamamisti, sonra ne yaptiysam kendim halletmistim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aradan 6 ay geçmiş kimse konuyla ilgilenmiyor. Hem Thanks Advanced gelişimi durdurulan bir eklenti üzerinde durmaya değmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Türkülerdiyari

Evet ancak konuda sorunsuz kulaniyorum diyenler çogunlukta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak işin içinden çıkamazsan yaparım senin için, basit bir olay :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

[quote name='Oscar' post='135999' date='17.10.2007, 03:22:07']Bak işin içinden çıkamazsan yaparım senin için, basit bir olay :)Teşekkür eklentisi kurdum. ancak 2.3.1 de hide hack sorunlu onun yeni sürümünün çıkmasını bekleriz ozama..teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür eklentisi kurdum. ancak 2.3.1 de hide hack sorunlu onun yeni sürümünün çıkmasını bekleriz ozama..teşekkürler

Bir de Hide Hack modu mu yazsak acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

[quote name='Oscar' post='136006' date='17.10.2007, 12:50:05']Bir de Hide Hack modu mu yazsak acaba Thinking.gifbence direk thanks bot ile hide hack entegreli yapılsın :)yani tek modla birleştirilsin wbb2 deki gibi.tadında yenmez :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence direk thanks bot ile hide hack entegreli yapılsın :) yani tek modla birleştirilsin wbb2 deki gibi.tadında yenmez :)

Aslında benim düşüncem yapabileceğimiz modları kendimiz yapalım.Yapabilecek imkanlarımız var nasıl olsa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Türkülerdiyari

Benim IPB de gördügüm en büyük eksik Mod zaten Tesekkür Modu ile Hide Hack birlesik.Yani konuya tesekkür buto vesilesi ile tesekkür edildiginde link açilacak ve kimse cevab yazmaya mecbur kalmayacak.Bu sekilde biçok Download sunan forumlar kirli mesajlardan kurtulacaktir.Eger bu Modu IPBAcces yaparsa çok büyük bir basari olacaktir ve binlerce vatandasimiz bunu kulanacaktir.Ben bu Modificasionun yapilmasini çok isterim, istemekle olmaz ama.Bende katkida bulunmak isterim, belki az ama Türkçelestirme konusunu bana verirseniz ben hallederim.Eger yapilacaksa hemen baslayalim :)Benim forumum suan bu çalismayan Gizli Link sebebi ile çöp gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.