Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Sign in to follow this  
Sahib

Lisans alimi genis bilgi

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar surada konu acmagimin sebebi yani bos bosuna acmadin tabiki arasdirma yapdim 

oncelikle kac seneler once forumlarda takilirim tabi o zamanlar vbluetin onde iyde  IPB veya baska platforumlari forum gibi gormezdim 

tabi o dovur gitdi arasdirma yapdim hatta arasdirma yapmadan once vbuletin dusunubde girdim son surum fiyati gordum lisan almaya karar vermisken bir az arasdirayim  dedim

bakdimki vbuletin geride qalmis sorunlari cok aklima IPB geldi o zamanlar gormusdum birde IPB arasdirayim dedim xenforo cikdi karsima aslinda xenforo benim fikrimce yeni ve heycanlilar amma

sadace tasarimla is olmaz illaki saglam olacaq arayuzu normal olsun cocukluk zamani gecti animasiyon ) vs normal hic bir degisim yapilmadan sunduqlari platforumu

kurmak istiyorum amma ) tabiki bir az IPB beni dusundurdu su lisan aldikdan sonre renewal nedir 6 aydan bir boyle sey her sene veya her defa parami alacaklar sunlar ?

renew in 6 months for just 105 dollar bu nedir ne anlama geliryor bir forum yani IPB bizdenmi beslenecek ? yoksa ben yalnis anladim ?

dostum xenforo 2 lisanssız kullanma başın belaya girer IPB yeni ve gelişmiş fazla bilinmiyor ama değerlinecek IPB kur yerini ayırt derim 4.4.2 tavsiyemdir :) 

1Enjoy, 2 saat önce yazdı:

dostum xenforo 2 lisanssız kullanma başın belaya girer IPB yeni ve gelişmiş fazla bilinmiyor ama değerlinecek IPB kur yerini ayırt derim 4.4.2 tavsiyemdir :) 

ben zaten IPB dusunuyorum fakat IPB lisan bolumunu cozemedim bir kere aldiqdan sonra her 6 aydan bir yeniden parami odemeliyim ? 

1Enjoy, 31 dakika önce yazdı:

:D bence para verme 

yok simdi :) para verim vermemekle olmaz bilgilenim yeter  bilmek istedigim odur o yuzden ) konu acdim 

6 ay'da bir ödeme yaparak güncelleme alacaksınız karşılıksız vermiyorsunuz, ayrıca spam koruması olacak.

Bu arada klavyenizde T harfi yok mu, yazınızı okumakta zorlandım.

iphone4, Bir saat önce yazdı:

6 ay'da bir ödeme yaparak güncelleme alacaksınız karşılıksız vermiyorsunuz, ayrıca spam koruması olacak.

Bu arada klavyenizde T harfi yok mu, yazınızı okumakta zorlandım.

mesele param olmadi ) kapanacakmi ?veya  guncelleme istemedim veya 6 ay doldu guncelleme yapmadim yani sonra 2-ci ayda yapsam ?

Sahib, Bir saat önce yazdı:

mesele param olmadi ) kapanacakmi ?veya  guncelleme istemedim veya 6 ay doldu guncelleme yapmadim yani sonra 2-ci ayda yapsam ?

Kapanmayacak. Ücreti ödeyince tekrar güncelleneme yüklenir hepsini ödemek gerekmiyor.