Jump to content

Önerilen İletiler

Merhabalar.

Foruma mobil tema kurdum fakat bir problem var. Misafirler foruma telefon gibi cihazlardan bağlanınca masaüstü tema gözüküyor, hesaba giriş yapınca da mobil temaya geçiş yapıyor. Bunun çözümü nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski sürümlerde öyle otomatik tercih seçeneği yok. Kullanıcılar giriş yapınca tema seçeneklerinden seçmeleri gerekiyor.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar, 26.09.2017 - 08:34 yazdı:

Eski sürümlerde öyle otomatik tercih seçeneği yok. Kullanıcılar giriş yapınca tema seçeneklerinden seçmeleri gerekiyor.  

Hayır, kullanıcılar mobilden giriş yaptığında mobil temaya zaten aktarılıyor. Tek problem; giriş yapmadan önce masaüstü temanın olması. Yani bir kullanıcı giriş yapmamış bir şekilde foruma misafir (ziyaretçi) olarak bağlandığında normal tema gözüküyor fakat giriş yaptığında mobil temaya aktarılıyor. Ben ziyaretçilerin de mobil temaya otomatikmen aktarılmasını istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üst mesajda yazdığım gibi eski sürümde bu özellik yok yani giriş yapılan cihazın mobil cihaz olduğunun belirlenmesi ve mobil temaya yönlendirmesi özelliği yok. O özellik daha responsive yani duyarlı temalara sahip yeni sürümlerde eklenen bir özellik. Bazı eklentilerle yapılıyordu ama o sürümü kullanan kalmadığı için üzerinde durulmuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.