Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
arslanturk

İpBoard Forum Açmayı Düşünüyorum

Recommended Posts

Merhaba. Ben yıllardır smf forum sistemiyle kendimi perişan etmiş bir kişiyim. Bekle bekle seosu bile gelmedi. En son smf default editim şu oldu http://www.teveccuh.com/smfd/

İyi kötü php yönünde geliştirdim kendimi. Artık İpBoard'a geçmek istiyorum. Bence İpBoard, dünyanın en iyi forum sitemi. Yalnız türkçe dil olayı var mı bulamadım, yoksa kendimiz mi çeviriyoruz ve son olarak öğrenmek istediğim şey, sadece üyelere özel kameralı sohbet sistemi var mı?

Saygılar...

Merhabalar,

Türkçe çevirisi download bölümünde var.  Uyumlu sohbet uygulamalarını bulabilirsin. 

Oscar. Siteye giriş yaptığımda anasayfada değil de, bölüm ve konularda giriş yaptığımı gösteriyor ve sohbet uygulaması bulamadım. Hem ücretsiz indirip localde denenmiyor mu bu sistem ?

Buradan paylaştığın ajax chati buldum. Kameralı da arıyordum. Yalnı facebook tipi sohbet değil de, ayrı bir script şeklinde isiyordum.

• Like 1

arslanturk, 4 saat önce yazdı:

Buradan paylaştığın ajax chati buldum. Kameralı da arıyordum. Yalnı facebook tipi sohbet değil de, ayrı bir script şeklinde isiyordum.

Facebook benzeri bir şey önermedim ben.  

Google'da araştırma sonuçlarıdır onlar bakarsınız beğendiğinizi ve uyumlu olanları kullanırsınız.  

Şimdi aklımda güzel plan var da, acaba tutar mı bilemedim. Kamu kuruluşları üzerine bilgi yardım paylaşımları olan bir forum kursam. Boşuna o kadar ödeme yapmayım tutmazsa.

arslanturk, 3 saat önce yazdı:

Şimdi aklımda güzel plan var da, acaba tutar mı bilemedim. Kamu kuruluşları üzerine bilgi yardım paylaşımları olan bir forum kursam. Boşuna o kadar ödeme yapmayım tutmazsa.

memurlar net gibi mi? Zaten var sanırım bu sebeple.