Jump to content
Oscar

Forumlardan para kazanmak mümkün

Önerilen İletiler

Başlıktan anlaşılacağı üzere zaten bir forumunuz var ve bir şekilde yürütüyorsunuz ama onun yanında para kazanacağınız bir yöntem olsa güzel olmaz mı? Herkesin güzel olur dediğini varsayıyorum.  Bilindiği gibi Bitcoin bu aralar çok para ediyor. 1 Bitcoin nereden baksanız 2600$ civarlarında. Forumlarımıza Bitcoin üzerinden para kazanacağımız bir şeyler ekleyip sonra bunu unutabiliriz ve gün gelir elimizde müthiş bir paramız olabilir özellikle büyük forumlar için bu pek ala mümkün.  

Örneğin forumlarımıza eklediğimiz resimleri https://file.army/ gibi bir siteye yükleyebilir her resim açıldığında belli bir miktar bitcoin gelirimiz olabilir. Bitcoin en küçük para birimi satoshi. yüzbin satoshi 1 Bitcoin yapar.  https://file.army/ sitesi ü<erinden açılan her resim 10 satoshi olduğuna göre yüklü paralar kazanmak mümkün. 

Önce siteye üye olsun sonra bitcoinwallet.com üzerinden bir elektronik cüzdan edinin. Akmasa bile damlar . Bir bakmışsınız birikiminiz olmuş.

Forum üyeleri forum sahibine katkısı olmasın diye  genelde forumlardaki reklamlara tıklamayı sevmedikleri için konu içinde kullandığınız resimlerin büyük hallerini bu siteye yükleyebilirsiniz. :)

https://file.army sitesine yüklenen resimler yıllarca kalabilir siz onları unutursunuz ama birileri beğenir sizin hesabınıza parası yatar.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.000 görüntüleme 2600$
10 görüntüleme 2.6$

1 görüntüleme 1 tl gibi ki bu çok büyük para gibi geldi :D Özgün fotoğraflara sahip kişiler kaçırmamalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iphone4, Şimdi yazdı:

10.000 görüntüleme 2600$
10 görüntüleme 2.6$

1 görüntüleme 1 tl gibi ki bu çok büyük para gibi geldi :D Özgün fotoğraflara sahip kişiler kaçırmamalı.

Oradaki rakamlara bakma ben tam olarak ne olduklarını anlamadım ama ileri düzey kullanıcılar için geçeli sanırım. İlk üyelik onbaşı şeklinde başlıyor trafik durumuna göre yükseliyor daha fazla kazanıyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zamanında yıllar önce 100$ bitcoin alacaktım arkadaş ''aptalmısın oğlum çöp şeye ne para yatıracaksın'' dedi şimdi milyonerdim dinlemeseydim onu.

Neyse kısmet belki bir gün bir yerlerden... :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bitcoin 0,001 dolar iken ben almayı cidden düşündüm 2009 yıllarıydı sanırım. Şimdi çok zengin bir adam olabilirdim tabi bir şekilde elektronik cüzdanımı kaybetmemiş olsaymışım.  IPB için eklentilerini hazırlamaya başladım.  Gelecek elektronik parada. Dünyanın herhangi bir yerinden ödeme alabilir ödeme gönderebilirsiniz ve beş kuruş para ödemezsiniz.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harika hocam eklentileri bekliyoruz benim tüm forumlara koyacağım :D 

DM yazdım bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.