Jump to content
Oscar

IPB4 Sunucularımızda Ek Özellikler

Önerilen İletiler

Oscar    1.492

IPB4 koşturan yeni sunucularımızda bir kaç ek özelliği beraberinde getirdim. 

Bunların en başında PHP 7.1 desteği ve ücretsiz SSL hizmeti Let's Encrypt desteği. Artık domain yönetim sayfanızdan kolayca Let's Encrypt ücretsiz SSL hizmetini kurabilir bedavaya SSL kullanabilirsiniz hemde sınırsız subdomain desteğiyle.  Webmail olarak Roundcube tam teşekkülü en modern web mail yöneticisi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iphone4    81

Roundcube'u ben beğendim, hem şık hem modern. Bazen lazım oluyor özellikle kendi bilgisayarımdan uzaksam ve telefonla olmayacak şeyler varsa..

Let's Encypt'e de geçelim madem öyle :P Tapatalk ile bağlantısını araştımak lazım önce tabii. (Her ne kadar sevmesem de kullanan var,oldukça)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar    1.492

IPBAccess RapidSSL kullanıyor onun dışındaki bütün diğer sitelerim Let's Encrypt kullanıyor. Bir farkı yok güvenlik olarak sadece 3 ayda bir yenilemek gerekiyor.  

Tapatalk bende çalışıyor galiba ek bir ayar yapmadım. Tapatalk'ın kendi istesinde https olarak tanımlı olması yetiyor. Galiba Cloudflare ile ilgili bazı sorunlar nedeniyle sorun çıkıyordu.  O zaman bu bedava SSL kurulması çok zordu directadmin bunu otomatik hale getirdi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.