Jump to content

Önerilen İletiler

Oscar    1.492

IPB4 içim TOP X Uygulaması istek olursa yaparım buna göre neleri kapsayacağına karar vermek için bu onuyu oluşturdum. aklıma gelen bir kaç özelliği ben ekliyorum. Gelen istekler doğrultusunda listeyi güncellerim. Tasaruım kısmına şimdilik değinmiyorum eklenecek özelliklere göre tasarım değişebilir onu sonraya bırakalım.

1. son iletiler
  2. son mesajlar
  3. en çok yazılan mesajlar
  4. en beğenilen konular
  5. en beğenilen mesahjlar

1. en çok yazan üyeler
  2. en çok beğeni alanlar
  3.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
loving    10

Valla bu fikirde harikulade sen her şeyi yazmışsın zaten daha ne eklenebilir diye düşündüm ama pek bir şey gelmedi aklıma.

karar verilirse ne kadar sürede çıkar @Oscar uygulama ? şu güncel konular kısmınıda unutmayalım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar    1.492
loving, 1 dakika önce yazdı:

Valla bu fikirde harikulade sen her şeyi yazmışsın zaten daha ne eklenebilir diye düşündüm ama pek bir şey gelmedi aklıma.

karar verilirse ne kadar sürede çıkar @Oscar uygulama ? şu güncel konular kısmınıda unutmayalım :D

Onu yazdım ilk madde olarak. 

Süre olarak ne kadar çok katılım olursa o kadar hızlı çıkar en azından boş yere uğraşmam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
loving    10

En Çok Görüntülenen Konular

- En Çok Mesaj Alan Konular

- En çok indirilenler

- Yeni Üyeler

- En Çok Mesaj Atanlar

- En Çok Rep Alanlar

- Son Mesajlar

Sen yazmışssın bir kısmınıda bende aklımdakileri direk yazdım yazdıklarının arasında olmayanlar varsa not alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar    1.492

Olmayanarı yazarsanız listeye eklerim daha kolay olur. Benim yazdıklarımı aynen yazmışsınız. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
loving    10

- Yeni Üyeler kısmı hariç diyelim o zamn. zaten başka eklenebilecek bir şey yok gibi diğer forumların top x lerine baktımda hepsi hemen hemen aynı gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar    1.492
loving, 1 dakika önce yazdı:

- Yeni Üyeler kısmı hariç diyelim o zamn. zaten başka eklenebilecek bir şey yok gibi diğer forumların top x lerine baktımda hepsi hemen hemen aynı gibi.

Yeni üyeleri kim merak eder ki? :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
loving    10
Oscar, Bir saat önce yazdı:

Yeni üyeleri kim merak eder ki? :)

Bir örnekten bahsedeyim 17 yıl hizmet sektörün'de yer aldım Türkiye'nin ve dünyaca ünlü markaların mağaza yöneticiliğini yaptım ve bir gün kendi mağazamı açamaya karar verdim toptan ürünler alıp mağazama koymam ve satış yapmam lazımdı para kazanabilmem için haliyle.. Toptancıya gittiğimde 1 kendi tarzım doğrultusunda ürünler aldım birde '' ya bunları kim giyer ki ??? '' tarzı ürünler aldım mağazaya ürünleri koyduğumda kendi aklımda kesin satar gözüyle baktıklarım değil de para verseler benim giymeyeceğim ''  ya bunları kim giyer ki ??? '' tarzı ürünlerin anında eridiğini gördüm...

Buda demek oluyor ki ; onu bunu şunu kim ne yapar dan ziyade yapmalı ve ne kadar tercih edildiğini gözlemlemeli.

Not : BENCE :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.