Jump to content
alon3wolf

Yeni kurulum site kendini bozuyor

Önerilen İletiler

alon3wolf    0

Merhabalar,

Sıfır olarak 3.3.x versiyonunu forumuma kuruyorum. Default tema olsun özel yüklediğim tema olsun 10 15 dk geçiyor sayfa yenileyince arka plan herşey gidiyor. Bu hale geliyor. 

Yardımcı olursanız sevinirim. vBulletin kullandım yıllar yılı ik ipboard deneyimim oda böyle sonuç buldu can sıkıcı :)

Screenshot_1.jpg

Edit : 

Konuyu editleyemedim arkadaşlar cevap olarak yazıyorum. forum subdomaine kurulu. "forum.site.com" şeklinde. Herhangi bir linke tıklayınca konu içeriğine vs girince sorun ortadan kalkıyor ama anasayfada tema bozuk malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar    1.492

Önbellek oluşmuyor veya linklerde bir ayar sorunu var.

conf_global.php dosya içeriğinizde site adresinizi forum.site.com  şeklinde olduğundan emin olun.

Ek olarak 3.3.x çok eski bir sürüm 3.4.9 sürümünü kurarsanız sorun kalmayabilir. Lisansınız etkinde direk 4.1 sürümüne geçmenizi öneririm. O sürümlerin tarihi çoktan doldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alon3wolf    0
On 27.07.2016 at 10:54, Oscar yazdı:

Önbellek oluşmuyor veya linklerde bir ayar sorunu var.

conf_global.php dosya içeriğinizde site adresinizi forum.site.com  şeklinde olduğundan emin olun.

Ek olarak 3.3.x çok eski bir sürüm 3.4.9 sürümünü kurarsanız sorun kalmayabilir. Lisansınız etkinde direk 4.1 sürümüne geçmenizi öneririm. O sürümlerin tarihi çoktan doldu.

İnsan bildiğinden vazgeçmiyecekmiş :) vbulletin sürümünü tekrar kurdum. En azından eskiden kalma alışkanlığımla her noktasına hakimim. Temayıda dilediğim gibi düzenledim.

Cevabın için yinede teşekkürler. Kolay gelsin size arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.