Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
alon3wolf

Yeni kurulum site kendini bozuyor

Recommended Posts

Merhabalar,

Sıfır olarak 3.3.x versiyonunu forumuma kuruyorum. Default tema olsun özel yüklediğim tema olsun 10 15 dk geçiyor sayfa yenileyince arka plan herşey gidiyor. Bu hale geliyor. 

Yardımcı olursanız sevinirim. vBulletin kullandım yıllar yılı ik ipboard deneyimim oda böyle sonuç buldu can sıkıcı :)

Screenshot_1.jpg

Edit : 

Konuyu editleyemedim arkadaşlar cevap olarak yazıyorum. forum subdomaine kurulu. "forum.site.com" şeklinde. Herhangi bir linke tıklayınca konu içeriğine vs girince sorun ortadan kalkıyor ama anasayfada tema bozuk malesef.

Önbellek oluşmuyor veya linklerde bir ayar sorunu var.

conf_global.php dosya içeriğinizde site adresinizi forum.site.com  şeklinde olduğundan emin olun.

Ek olarak 3.3.x çok eski bir sürüm 3.4.9 sürümünü kurarsanız sorun kalmayabilir. Lisansınız etkinde direk 4.1 sürümüne geçmenizi öneririm. O sürümlerin tarihi çoktan doldu.

On 27.07.2016 at 10:54, Oscar yazdı:

Önbellek oluşmuyor veya linklerde bir ayar sorunu var.

conf_global.php dosya içeriğinizde site adresinizi forum.site.com  şeklinde olduğundan emin olun.

Ek olarak 3.3.x çok eski bir sürüm 3.4.9 sürümünü kurarsanız sorun kalmayabilir. Lisansınız etkinde direk 4.1 sürümüne geçmenizi öneririm. O sürümlerin tarihi çoktan doldu.

İnsan bildiğinden vazgeçmiyecekmiş :) vbulletin sürümünü tekrar kurdum. En azından eskiden kalma alışkanlığımla her noktasına hakimim. Temayıda dilediğim gibi düzenledim.

Cevabın için yinede teşekkürler. Kolay gelsin size arkadaşlar.