Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
loving

Pop-UP ( Sayfa Düzeni - Şablon )

Recommended Posts

Selamla bu http://www.ipbaccess.com/forum 'da da aktif olan her 24 saate bir kullanıcıya açılan popup facebook sayfa beğenisi durumunu ben kendi projem için kurdum çalıştıda fakat ben PNG resim açtırmak istiyorum ve o tema tablosu olsun istemiyorum sadece resim açılsın istiyorum ve çarpıdan kapatılabilsin bunun için ne yapmam lazım _? Resimide ekledim.

y2 (1).png

Yani bunu kodlamak istiyorum ipb forumdan x projeye giriş yapabilsin mümkünmüdür bu ?

Biraz karışık anlatmışsın. Önce resim açılsın demişsin sonra giriş yapılsın demişsin.

Evet kodlayabilirsin onu söyleyeyim en baştan.  Açılan popup için resim olabilir mi olur tabi bu kodlamaya bağlı bir şey öyle kodlarsan öyle olur. Giriş yapmak için istediğin şey için öyle giriş şablonlarını kullanan temalar var onlardan nasıl yapıldığını bakar yapabilirsiniz.

• Like 1

6 saat önce, Oscar yazdı:

Biraz karışık anlatmışsın. Önce resim açılsın demişsin sonra giriş yapılsın demişsin.

Evet kodlayabilirsin onu söyleyeyim en baştan.  Açılan popup için resim olabilir mi olur tabi bu kodlamaya bağlı bir şey öyle kodlarsan öyle olur. Giriş yapmak için istediğin şey için öyle giriş şablonlarını kullanan temalar var onlardan nasıl yapıldığını bakar yapabilirsiniz.

Evet biraz karışık olmuş anlatım. Peki şunu sorsam o açılan popup şu şekilde yaptım arkadaki kareden nasıl kurtulurum ? sadece PNG ve çarpı gözüksün istiyorum diyelim.

1.png

Arkadaki kare derken şeffaf mı olsun istiyorsun?

Bir saat önce, Oscar yazdı:

Arkadaki kare derken şeffaf mı olsun istiyorsun?

Evet Zafer hocam sadece png resim gözüksin ve çarpı kapama işareti o kadar  gri alana dair hiç bir şey gözükmesin tablolara dair.

Hiç bir şey görünmesin dersen transparent olmuyor o zaman. Transparent olduğunda arka planda her şey görünür yani form şeffaf olur.  

En iyisi nasıl görünecekse onun resmini yapın ve kayıt formu neyse onu paylaşın burada daha iyi anlaşılır.