Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Crafty

Paymentwall Pingback sorunu

Recommended Posts

Paymentwall üzerindeki dökümanları ve gerekli dosyaları upload edip kurdum buraya kadar sorun yok bütün bilgileri paymentwall üzerine de girdim mağazadan test olarak alışveriş yaptığım da ödeme başarılı diyor fakat bundan sonrasın da sıkıntılar başlıyor

paymentwall hesabımın ödeme sisteminin sorunsuz çalıştığını doğrulaması pingback ile yapılıyor fakat her seferinde error veriyor

gönderilen post bilgisini manuel deniyorum sonuç ( işlem bulunamadı ) bu yüzden onaylanmıyor hesabım

http://prntscr.com/9z4z3a

buradaki bilgileri nasıl doldurmalıyım pingback başarılı olması için bilgisi olan birileri varsa çok iyi olacak

kurulum dökümanı burada resimli & gerekli dosyalar ile anlatılmış

https://www.paymentwall.com/en/documentation/IP-Board/1760

deneyip cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum umarım cevapsız kalmaz.

Ben üreticisinin kendisinden destek talebinde bulundum ama nafile. Adamların desteği çok kötü. Bence hiç bulaşma. Zaten XenForo içinde kurabilen yok. Saçma sapan bir sistem. Her türlü destek kanalını kullandım. IPS ve XenForo resmi sitelerinden destek talebinde bulundum ama dönüş yapmıyorlar. Zaten o Pingback ile ilgili bir dokümanları da yok. Adamlar bu alan test edilmeli ve sorunsuz olmalıdır diyorlar ama nasıl yapıldığına dair bir bilgilendirme ve destekte yok. Yada biz çok cahiliz anlamıyoruz.

On 07.07.2016 at 7:59 PM, Opposite said:

Ben üreticisinin kendisinden destek talebinde bulundum ama nafile. Adamların desteği çok kötü. Bence hiç bulaşma. Zaten XenForo içinde kurabilen yok. Saçma sapan bir sistem. Her türlü destek kanalını kullandım. IPS ve XenForo resmi sitelerinden destek talebinde bulundum ama dönüş yapmıyorlar. Zaten o Pingback ile ilgili bir dokümanları da yok. Adamlar bu alan test edilmeli ve sorunsuz olmalıdır diyorlar ama nasıl yapıldığına dair bir bilgilendirme ve destekte yok. Yada biz çok cahiliz anlamıyoruz.

pes ettim zaten üstünde durmadım, fakat paypal kapanınca türkiye'de tekrar şansımı denemek istedim ama sonuç aynı :/ türkiye bu konularda çok kısıtlıydı daha da kısıtlandı