Jump to content
Duyurular
  • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
  • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
  • IPBAccess Güncellendi.
Opposite

Eskiden oluşturulmuş Template kaldırılamıyor

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak,

Temada daha önce oluşturmuş olduğum bir template kaldırmak istiyorum ancak Delete butonu yok ama harici oluşturulmuş css ler üzerinde aktif. Ben bu oluşturulmuş template nasıl kaldırabilirim. Bu bir hata mı yoksa olması gereken bir şey mi?

Mesela A şahsının temasını yükledim sonra Standart temaya geçtim baktım ki O A şahsının temasında var olan harici oluşturulmuş templateler standart temaya da uygulanmış ve bunları kaldırmak istediğimde ne Revert nede delete butonları aktif. Zaten delete butonu olmadığı gibi Revert butonu da pasif. 

Phpmyadmin üzerinden baktım ama anlamadım ne yazık ki.

Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim?

Bir uygulama şablon eklediğinde bütün temalara otomatik eklenir tek tek uğraşmazsınız bu güzel bir özellik. Kullanılmayan şablonu kaldırmanızın gereği yoktur. Şablonu ekleyen uygulamayı kaldırırsanız şablonu da kaldırır yani yükleyici ile kaldırabilirsiniz. 

Kolay yoldan şablon kaldırma

Ben illa da kaldırmak istiyorum derseniz Şablonları Designer Mod'u aktif edin şablonları ftp'ye themes klasörüne çıkarsın. Şablonları dosya oldukları için oradan kolayca silebilirsiniz. Designer modu kapatırken değişikleri uygula deyin. 

Hocam teşekkür ederim ben designer modu kapatırken değişiklikleri uygula demediğim için olmamış demek ki. 

1 dakika önce, Opposite yazdı:

Hocam teşekkür ederim ben designer modu kapatırken değişiklikleri uygula demediğim için olmamış demek ki. 

Designer mod biraz sıkıntılı tam oturmadı. Çalışırsa olur.

Maalesef olmuyor hocam öyle de denedim. Themes klasöründekileri silmiş olmama rağmen geri oluşturmaktadır. Şimdilik bir çözüm bulamadım.