Jump to content

arslanturk

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

arslanturk last won the day on August 18 2017

arslanturk had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About arslanturk

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/06/1987

Profile Information

 • Gender
  Erkek
 • Location
  Ankara

User System Information

 • IPB Version
  4.2.x
 • Contry
  Turkey

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Tamam şimdi 200 dolar tuttu. Eğer yanlış anlamaz iseniz sizden bir bilgi almak istiyorum. Tutturmuşlar xenforo Dünyanın en iyisi şöyle böyle onun Üstüne tanımam gibisinden bir çok yorum yapmışlar. Hatta resmi sitesinde konu bile açtım: https://xenforo.com/community/threads/what-is-the-best-forum-system.157267/ Nedense benim ilgimi çeken bir sistem olmadı. Bana IPB ile ilgili sağlam bir bilgi verir misiniz lütfen? Yani neden IPB?
 2. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  625 dolar. Türkiye'de neden bu kadar sınırlı sayıda siteye sahip olduğu belli oldu.
 3. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Normalde üyeyim ve verdiğin adreste şu yazıyor: You don't have any purchases that can be managed yet
 4. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Cevaplar için teşekkür ederim. Ben indirip kendi eft hesabıma yükleyip kurmak istiyorum. Şimdi Plans & Pricing menüsü altında 3 tane alt menü var. Cloud, Self-Hosted ve Enterprise. Bunlardan hangisinden satın alıyorum? Self-Hosted menüsü altından Continue To Checkout butonuna tıklıyorum sanırım sonra ödeme sayfası geliyor, doğru mu? Ayrıca Türkçe dil dosyasını indirebiliyor muyum? Bu arada yazdığımız yazıları düzenleme imkanımız olsa.
 5. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Tamam işte ben de onu bahsediyorum. Ben onun diğer adını ipfonum diye biliyordum. Demek ki yanlış biliyormuşum. Bahsetmek istediğim sistemin resmi adresi: https://invisioncommunity.com
 6. arslanturk

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Buranın yönetimi ne iş yapıyor? Konular boş kalmış.
 7. Elimde webmasterler üzerine çok güzel bir alan adı var. Ipforum kurarak bir wm forum açmayı düşünüyorum. Yalnız ipforum nereden, nasıl alınır, nasıl kurulur bilmiyorum. Sitesinde satış alanını gördüm; ama normal zip ya da rar olarak indirip kendi sunucumun ftpsine atma olayı göremedim. Hatta sitesinden demo site bile isteyip kurcaladım. Bence piyasadaki en iyi forum sistemi. Normalde şu an 2 adet wp blog sitem var. Tecrübeli biri güzel bir yanıt versin lütfen.
 8. arslanturk

  Forumlardan para kazanmak mümkün

  Ben hesap oluşturdum da, nasıl bitcoinwallet'e aktarıyoruz ya da bağlıyoruz?
 9. arslanturk

  İpBoard Forum Açmayı Düşünüyorum

  Şimdi aklımda güzel plan var da, acaba tutar mı bilemedim. Kamu kuruluşları üzerine bilgi yardım paylaşımları olan bir forum kursam. Boşuna o kadar ödeme yapmayım tutmazsa.
 10. arslanturk

  İpBoard Forum Açmayı Düşünüyorum

  Buradan paylaştığın ajax chati buldum. Kameralı da arıyordum. Yalnı facebook tipi sohbet değil de, ayrı bir script şeklinde isiyordum.
 11. Kurulum yaparken dosyasında verilen .sql dosyasını silmeyin. Onun için bu hatayı verebilir.
 12. arslanturk

  İpBoard Forum Açmayı Düşünüyorum

  Oscar. Siteye giriş yaptığımda anasayfada değil de, bölüm ve konularda giriş yaptığımı gösteriyor ve sohbet uygulaması bulamadım. Hem ücretsiz indirip localde denenmiyor mu bu sistem ?
 13. Merhaba. Ben yıllardır smf forum sistemiyle kendimi perişan etmiş bir kişiyim. Bekle bekle seosu bile gelmedi. En son smf default editim şu oldu http://www.teveccuh.com/smfd/ İyi kötü php yönünde geliştirdim kendimi. Artık İpBoard'a geçmek istiyorum. Bence İpBoard, dünyanın en iyi forum sitemi. Yalnız türkçe dil olayı var mı bulamadım, yoksa kendimiz mi çeviriyoruz ve son olarak öğrenmek istediğim şey, sadece üyelere özel kameralı sohbet sistemi var mı? Saygılar...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.