Jump to content

faruk863

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About faruk863

 • Rank
  Newbie

User System Information

 • IPB Version
  4.1.x
 1. faruk863

  Register Sorunu

  Çok teşekkür ederim @Oscar sorun beni çıldırttı adeta . Sayende nerede değişiklik yaptığımı hatırladım ve sorunu halletim
 2. faruk863

  Register Sorunu

  Merhaba arkadaşlar Web sitemde şöyle bir sorun var . KAYDOL butonuna bastığımda www.websitem.com/register 'e gitmesi gerekirken www.websitem.com/store/?do=register gibi anlamışsız bağlantı yapıyor. SQL e baktım sıkıntı yok bağlantı doğru direk Register . Admin bölümünden Frendly Linkleri kontrol ediyorum sıkıntı yok orda da www.websitem.com/register şeklinde . Direk olarak bağlantı kutusuna www.websitem.com/register yapıştırıp deniyorum .. gene aynı yere gidiyor. Tema ile ilgili olduğunu düşündüm. Onu da değiştim . yok aynı yani. Böyle Absürt Saçma sapan bişey oluyor.anlayamıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba ?
 3. faruk863

  Forumlardan para kazanmak mümkün

  İps Ye göre eklentısı yapılamaz mı acaba ?
 4. faruk863

  Plugins ve Dil Paketleri Yükleme Sorunu

  Merhaba Çözümü buldum. Soruna kesin çözüm buldum. Yüklediğimiz .htaccess dosyasında bir kaç izin verilmesi gerekıyormuş. Ana host firmalarının bazılarında böyle sorunlarla karşılaşılıyor. <IfModule mod_rewrite.c> SecRuleRemoveById 340009 </IfModule> Kodunu .htaccess dosyasına ekleyerek sorundan kurtulabılırsınız. kendi .htacces dosyamı eklenti olarak ekledım . İsteyen arkadaşlar direk FTP üzerinden host a atarak kullanabılırler. Teşekkürler @Oscar .htaccess
 5. faruk863

  Plugins ve Dil Paketleri Yükleme Sorunu

  Sistem İçeriği Böyle ..Phpinfo çıktısını nereden alabilirim ?
 6. faruk863

  Plugins ve Dil Paketleri Yükleme Sorunu

  Bir Sorun Yokmuş gibi göükmekte..
 7. faruk863

  Plugins ve Dil Paketleri Yükleme Sorunu

  Dediğiniz gibi upload/logs klasörünü boşaltıp tekrar denedım . İzinlerde sıkıntı yok gibi. Dikkatimi çeken durumsa .XML uzantılı hiçbir dosyayı kabul etmıyor. Ne dil bölümünden ne de eklentiler bölümünden. PHP olarak bı hata raporu belirtmıyor . Sadece Hosting şirketinin 404 sayfasına yönleniyor.Sanki yüklemek istediği sayfa bulunamamış gibi.
 8. Plugins veya dil bölümünden herhangi bir paket yüklemeyi denediğimde yükleme işlemini yapıyor gibi gözüküp ama yapmayıp , daha sonra sunucunun ERROR-404 sayfasına yönlendirme yapıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? (IPS Community Suite v4.1.4.1 )
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.