Jump to content

gonzai

Üyeler
 • İçerik sayısı

  26
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

gonzai Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Kullanıcı Sistem Bilgileri

 • IPB Sürüm
  4.1.x

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Merhaba. Ben E-Posta şablonlarında değişiklik yapmak istiyorum. Örneğin Üyelik tamamlama mailinde gönderici isminde site ismi çok uzun olduğu için yazmasın istiyorum. Benim belirlediğim spesifik birşey yazsın istiyorum. Site İsmim: Türkiyenin En Ucuz Online Ayakkabı Sitesi | Ayakkabı.com E-Postada Gönderen Kişi Kısmında Yazmasını İstediğim İsim: Ayakkabı.com Bunu nasıl yapabilirim ?
 2. gonzai

  Kaynağı Görüntüle deki Kod Yapısı Hakkında!

  Estağfirullah, cahil biri olsaydınız anlaşamazdık. Sevindim tatlıya bağlamamıza
 3. gonzai

  Kaynağı Görüntüle deki Kod Yapısı Hakkında!

  Ben hiçbir zaman bu boşluklar zararlıdır diye bir ibare kullanmadım aslında.. Aksine siz o kodlar zararsızdır diye cevap verdiniz. Ama ben zararlı mı değil mi diye sormadım... Tek bir soru sordum. Bu soruyu sormamın sebebi de boşlukları kaldırmak değil. Sadece merak ettim, öğrenmek istedim. Ayrıca kodlara herhangi bir sebepten müdahale de etmek isteyebilirim. Yada takıntılı bir adamımdır ve bu boşluklar gerçekten beni rahatsız ediyordur düzeltmek isteyebilirim. Herşey olabilir. Bu tamamen benim keyfime kalmış bir durum. Dediğiniz gibi bu kadar uzaması gerçekten saçma. Bilen biri varsa örnek veriyorum "applications\core\modules\front\system\content.php" bu dosyadan düzenleyebilirsin deseydi bu mevzu bukadar uzamazdı. Yanlış anlama seni suçlaığım falan yok. Ama gereksiz yere forumda bilgi almaya çalışan, özellikle ipb kullanmaya yeni başlamış kullanıcılara böyle küçümseyerek yada sert bir dille mesaj yazmanız hoş değil. İnsanlar buraya bilgi almak için giriyor. Herkes herşeyi sorabilir. Sorulan soru hakkında bilginiz varsa cevap verirsiniz. Bilmiyorsanız karşınızdakine sert bir dille yanıt vermenize lüzum yok. Sizinde zamanınıza yazık.
 4. gonzai

  Kaynağı Görüntüle deki Kod Yapısı Hakkında!

  O zaman bu sitenin de çalışmaması gerekiyor :))) http://www.exilemod.com/ Ben zaten çalışırmı çalışmazmı diye sormuyorum. Sorum çok basit. Bu kod yapısı nereden düzenleniyor. Bilen biri varsa sadece bu konu hakkında beni bilgilendirirse çok sevinirim.
 5. gonzai

  Kaynağı Görüntüle deki Kod Yapısı Hakkında!

  Bir zararı olmadıgını biliyorum. Düzenli görünmesi için aralardaki boşlukları kaldırmak istiyorum ben.
 6. ipb nin kod yapısına baktığımızda satırların çok aralık olduğunu görmekteyiz. Öğrneğin meta kodları arası çok boşluk. Bunu nasıl düzenleyebiliriz ?
 7. gonzai

  Admin Yetkileri

  Arkadaşlar merhaba. 2 Çeşit Admin Grubu oluşturmak istiyorum. Bir tanesi tam yetkili olurken, diğer grupa kayıtlı adminler admin paneline girdiklerinde mesela temalar kısmına erişemesin istiyorum. Böylebirşey mümkün mü? Yada nasıl yapabilirim? Yöneticiler kısmından hersey detaylıca ayarlanabiliyormus şimdi buldum. Konuyu silebilirsiniz.
 8. gonzai

  Blogların Linklerini Değiştirmek

  Anladım. Keşke friendly url ile yapılabilse
 9. gonzai

  Blogların Linklerini Değiştirmek

  up
 10. Arkadaşlar merhaba. Dünden bu yana bununla uğraşıyorum ancak bir sonuca varamadım. Detaylıca ne yatığımı ve ne yapmak istediğimi sizlere açıklayayım önce. Blog adında bir Veritabanı oluşturdum. Daha sonra bu Blog Veritabanına Makale isminde bir kategori oluşturdum. Son olarak Makale kategorisine eklediğim her yeni makalenin url si şu şekilde oluyor. /pubgblog/makale/deneme-blogu-r5/ İstediğim şeyse url deki kategori ismi olmasın ve blog ismindeki r5 kısmı olmasın istiyorum. Sadece aşağıdaki gibi çıksın istiyorum. /pubgblog/deneme-blogu Bunun için ne yapmam lazım tam olarak ?
 11. gonzai

  CKEditor Kurulumu için bir anlatım var mı ?

  Anladım. O mertebeye ulaşamadım henüz sanırım
 12. gonzai

  CKEditor Kurulumu için bir anlatım var mı ?

  ckeditorun sitesinden uyumlu plugni zip halinde indirip, sizin söylediğiniz gibi eklemem gerekiyormus. Ben build-config.js yi upload edip onu modifiye etmkle ugrasıyordum Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.
 13. gonzai

  CKEditor Kurulumu için bir anlatım var mı ?

  Ben buna ek buton eklemek istiyorum. Mesela youtube embed butonu koymak istiyorum. Sitesinde plugin i de buldum ancak Nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum
 14. Sabahtan beri foruma ckeditor kurmaya çalısıyorum ancak hiçbir yerde nasıl kurulduğuna dair bir azı bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?
 15. gonzai

  4.x.x İçin Form Manager

  Teşekkür ederim
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.