Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

Hayyam

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hayyam last won the day on December 4 2015

Hayyam had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Hayyam

 • Rank
  Member

User System Information

 • IPB Version
  4.1.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 4.1.6 sonrası Aktivite akışındaki yesterday çevrilmedi dün yapamıyorum bir türlü yazıyorum bakıyorum sonra yok. Bu bug mıdır? Buraya da baktım burada da var.
 2. 4.1.6'ya güncelledim halen sıkıntı devam ediyor sayılar arttı sürüm güncelleyince ama hala işlemiyor.
 3. Bu dediğinizi tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum. nereden ekleyeceğim bu seçeneği ve nasıl adsoyad profil bilgisiyle ilişkilendireceğim?
 4. Hocam siz anlamak istemiyorsunuz. "Kullanıcı" isterse herkes görsün. demiştim ben orada.
 5. Hocam küçük bir örnek vereyim madem soruyorsunuz. Sıkıntısı var demiyorum zamanla yerine oturacak şeyler diyorum. Profillerden yeni alan oluşturuyorum mesela Ad Soyad. Sadece yöneticiler görsün seçeneği var güzel. Ancak sadece yöneticiler görsün seçeneği aktifken kullanıcı isterse herkes görsün? diye bir seçenek eklense hoş olmaz mı? Adını gizlemek isteyen olur istemeyen olur onlara bırakılsa? En ufak bir örnekti sadece.
 6. Daha iyi olduğunu söylemiyorum hocam. Yanlış anlaşılmalar oluyor. Yazılımsal olarak elbette daha iyi olabilir. İşleyişi vs. Ancak eklenti ve oturmuşluk bakımından bir sıkıntısı var. O yüzden güncellemeler alıyor zaten. Zamandan kasıt oydu. Kusuruma bakmayın yanlış bir şey söylediysem.
 7. Hocam daha iyisi olduğunu düşünsem o sisteme para verirdim buna değil. Sadece 4.x'in bazı noktalarda 3.xlere göre yetersiz kaldığını düşünüyorum. Zamana ihtiyacı var. Mesela panelden yasaklarken gruba atabiliyorken oradan neden atamıyoruz akılda soru işareti kalıyor.
 8. Şimdi fark ettim sadece panelden yasaklayınca gruba almayı gösteriyor. Profilden uyarı verme yerinde böyle bi opsiyon yok. Olsun bu da bir şeydir. Sağolun.
 9. Hocam bende yasaklı diye bir grup yok. Otomatik bir gruba al gibi bir uyarı da vermiyor yasaklarken.
 10. Yeni fark ettim 4.x de yasakladığımız kullanıcıların ne profilinde ne de forumlarda bir ibare yer almıyor. Ben profilinde sebebiyle beraber görünsün ve yazdığı mesajlarda üye adının üstü çizgili olmasını istiyorum. Var mıdır bir çözüm buna?
 11. Profil sayfasında tüm aktiviteleri görünyor ben bunu http://www.ipbaccess.com/profile/1-oscar/?do=content&type=core_statuses_status&change_section=1 sayfasında olduğu gibi sadece profil giriş sayfasında durum güncellemesi olarak göstermek istiyorum. Ne kadar uğraştıysam sürekli template hatası aldım. Çekemedim bir türlü. Nasıl yapabilirim? Ya da yapabilir miyim?
 12. Nasıl yapacağımı anlatır mısınız? Panelden tabloları nasıl optimize edicem. phpmyadmine mi girmem gerekiyor? Oradan yapacağım değişikliğin düzelteceğini sanmıyorum sanki daha başka bi sorunum var gibi
 13. Dünden beri kafama takıldı açılan tüm konular 0 okunma olarak kalıyor. Nerede yanlış yaptım?
 14. body (global-framework-global.css'de) css değerini ve .ipsType değerlerini değiştirmen lazım. .ipsType değerleri de /* SIZING */ diye aratarak cssde bulabilirsiniz oradaki boyutlandırmalarla oynayarak ayarlarsınız kendinize göre. Px değerleri değişecek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.