Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

Corci

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Corci

 • Rank
  Newbie

User System Information

 • IPB Version
  3.4.x
 • Contry
  Turkey

Recent Profile Visitors

2,339 profile views
 1. IPB 3'ü IPB4'e dönüştüren bedava eklenti.
 2. Sitenizin linkini atabilirmisiniz? Aslında IPS4 biraz profesyonellik isteyen bir yapı ile gelmiştir. Örneğin eski sürümlerindeki gibi bir css dosyasına resim yolunu göstermek yetmiyor. Bunun için önce arkaplan koyacağınız resmi siteme upload etmek gerekiyor. Bu nasıl derseniz; AdminCP > Customization > Kullandığınız temanın sağında bulunan açılır alanından > Manage resources tıklayın Karşımıza çıkan ekrandan + Add Resource butonuna tıklayın, Burada Existing Location alanında burada resim nerede olacaksa konum belirtiniz, Bu front veya global olabilir ama front seçerek devam edelim, Folder alanında isterseniz kendi klasörünüzü oluşturabilirsiniz, Create new folder diyoruz ve buraya da"backgrounds" isimli bir klasör oluşturduğumuzu düşünerek altta bulunan "Choose Single File..." butonundan bilgisayarımızdaki arkaplan resmini seçiyoruz resim adımız bg.jpg olsun. Sonra Save butonunu tıklıyoruz. Arkaplan resmimizi uoload etmiş bulunuyoruz. Upload ettiğimiz resim yolunu kopyalıyoruz. Örnek: {resource="backgrounds/bg.jpg" app="core" location="front"}Şimdi arkaplan resminin web sitemizde görünmesi için ilgli yolu css dosyamıza girmeye geldi. ACP -> Themes -> Edit HTML & CSS -> CSS -> core -> front -> custom -> custom.css açınız body { min-height: 100%; position: relative; height: 100%; background-repeat: no-repeat; background-attachment: fixed; background-position: center; background-image: url({resource="backgrounds/bg.jpg" app="core" location="front"}); background-color: {theme="page_background"}; }ve kaydet diyoruz. Resmin sitemizin arka planında görünmesi gerekir. Umarım faydalı olmuştur. Eski İpbaccess konusunda bunu buldum,umarım faydalı olur yaparsanız banada önerin belki denerim
 3. Dosya upload ediyorsunuz hatırladığım kadarıyla Şimdi öncelikle temalar'a giriyorsunuz sonra General'in yanındaki Logo kısmına tıklıyorsunuz ve Site Logo Resmi var yani en üstteki ben türkçeleştirdim ona tıkladığınızda dosyanızı upload edin ve görün.
 4. İPB 4'ün dosyaları paylaşıldı mı? Bedava kurmak için?
 5. 3.4.8 Aynen böyle yapıp Import Skin Set diyorum sonra birşeyler yazıyor o kadar.Tema hala değişmiyor. @Oscar
 6. Dosyayı import ettim admin cp'den sonra görünüm ve dil kısmına döndüm tekrar yoktu normal ipb'nin klasik teması vardı.
 7. İpb'de tema olarak upload edilmiyormu filezilla'dan mı atayım?
 8. Yani ben şimdi buradaki dosyaları ne yapacağım upload etmeye çalışıyorum olmuyor. ?
 9. anlamadınız yada ben anlamadım images..xml gibi dosya varya o yokmu sadece normal xml yükleyince siteye oluyormu
 10. Hocam büyük dua aldınız sağolun. Ama sadece xml dosyası var image dosyası yok mu?
 11. hocam siz indirip bana upload edemezmisiniz?
 12. Bu arada ipb4 dosyaları paylaşıldımı free sitede açılmış sitesi?
 13. Hocam https://community.invisionpower.com/files/file/7703-enchanted-forest/ sitesindeki temayı indirmek istediğimde hep You are not allowed to download that file. hatası çıkıyor.Bende indiremiyorum hesabıma girdiğim halde bu sorunu ortadan nasıl kaldırabilirim?
 14. Ben free açtığımda bir kişi beni şikayet etmeye çalışıyordu,free açmak suç mu?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.