Jump to content

Nobbyy

Premium
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Nobbyy

 • Rank
  Premium
 • Birthday 11/15/1987

Profile Information

 • Gender
  Erkek

User System Information

 • IPB Version
  3.4.x
 • Contry
  Turkey

Recent Profile Visitors

3,248 profile views
 1. Nobbyy

  (IPBA) OTP Activation hakkında

  Teşekkürler Gerek yok abi. tek yaşadığım sıkıntı var oda şu: email şifresini unutan kimse şifreyi gönder dediğinde email adresine gitmiyor. ve o üye farklı bir gruba düşüyor. İlerde çok tekrar ederse buna bakarsan sevinirim.
 2. Nobbyy

  (IPBA) OTP Activation hakkında

  Teşekkürler Üstad Ellerine Sağlık. Peki 3x içinde varmı upgrade
 3. Nobbyy

  Sitenin Girişini Portal Yapmak

  Güncel.... Sitemiz bu arada çok pasif. Arkadaşlar böyle pasif olmayalım. Dünyanın en iyi sistemini yönetiyoruz ama ben bu sitede çok pasiflik görüyorum. Biraz aktif olalım. Bilgi paylaşalım... Olmuyor böyle. Burası herkesin bilgi alacağı ve bilgi sunacağı güzel bir platform. Sosyete cafesi değil ki, bir bardak çay içip gidesin.. Lütfen Birçok kişi konu açıyor cevapsız aylarca kalıyor. Oscar hocam yogun olabilir, benim sözüm diğerlerine... Hepimiz elimizi taşın altına koyalım ve siteyi aktif dönderelim. Saygılar.
 4. Yılbaşı geliyor konuyu güncele çekiyorum varmı şuan güncel birşeyler? yılbaşı için hazırlık yapalım?
 5. Merhaba Arkadaşlar. Sitemde Sürekli " There appears to be an error with the database." Sorunu alıyorum. Örnek Resim: Ben artık yoruldum. Sürekli plesk panel alıyorum ve database ve tabloları tamir ediyorum. Öyle düzeliyor. Bunun kalıcı bir formülü yokmu? Bunalttı beni sürekli lisansa para vermek ve sürekli sitenin offline olması? Bu konuda ciddi şekilde sizden destek bekliyorum.. Teşekkürler.
 6. Merhaba Arkadaşlar. Sitemde Portal Bulunmakta. Bu uzantı forum http://www.nostaljifilmindir.com/ Ben ise portal'ın site girişinde açılmasını istiyorum.. http://www.nostaljifilmindir.com/portal/ nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim...
 7. Merhaba arkadaşlar. 6 Yıllık Sitem Şuanda Açılmıyor. Firmam VDS Değişti. Sitemi Batırdı. Sürekli Database Hatası Alıyorum. Destek Sağlayamıyorlar. Bildiğiniz Zorbalığa Marus Kaldım. Adam Bana Ben Yazılımcımıyım Diyor? Halbuki Çalışan Siteyi Kafasına Göre Taşıyıp Farklı Panel Açtı Ve Site Şuanda Offline.. Bu Konuda Bana Ücretli Veya Ücretsiz Size Kalmış Yardım Edecek Dost Arıyorum. Durumum Çok Kötü. Sürüm Yükseltmemi İstiyorlar Şuan İçin Sürüm Yükseltemem. Varmı Sizin Sitelerinizi Barındırdığınız İPB Konusunda Uzmanlar? Tanışalım Ticaret Yapıp Siteni Yeniden Online Yapalım. :(
 8. aktif etmem için 30 dolar sanırım ödemem gerekli demi? 6aylık güncelleme?
 9. aktif değilim 3 yıldır 6 ayda bir güncellemedim..
 10. Merhaba 3.x.x Lisansım var. İPS nin lisanslı üyesiyim. 4.x.x geçmek için kaç dolar ödemem lazım? Sıfır lisansmı almam lazım? yoksa 6 aylık periyot için 25 veya 30 dolar mı ödemem gerekli? Bu konuda beni bilgilendirirmisiniz? Teşekkürler.
 11. Cevabınız İçin Teşekkürler. Peki Üstadım "MySQL " Sürümünün ne olmasını önerirsiniz 3.4.7 İçin..
 12. Merhaba. Sitemde 3.4.7 Versiyonu Kullanılmakta. Son Zamanlarda Çok Sıkıntı Yaşıyorum. Sitem VDS Sunucuda Bulunmaktadır. 1 Ay Önce Çalıştığım Firma Yeni VDS Verdi. İP Adresim Değişti. O Gün Bu Gün Sürekli Gerek Nexusda, Gerek Forumda Sürekli Database Hataları Alıyorum... Şimdi Bana Ve 3.X.X Kullananlara Bu Konuda Yardım Etmenizi İstiyorum. İstediğim İse Şudur; 3.4.7. Versiyonunda Tüm Hook, Ve Uygulamalar Ve Seo Sağlıklı Çalışması İçin " Yeni Bir VDS Kurduracağım. Ve Alt Yapısı Nasıl Olmalı? Yeni Kuracağım VDS'ye İPS nin Tamamen Kusursuzca Çalışması İçin Neler Kurulmalı? Neler Yapılmalı?" Bu Konuda Bana Sağlam Ve Sağlıklı Bir Bilgi Verirseniz Çok Sevinirim... Saygılar...
 13. Aradım ben sms vitrinini bugün. Bana dedilerki üye olurken evraklarınızı girdiniz demi? ve vergi levhasını? ben gerekli evrak bilgilerini girdim ama sitem sıradan bir site olduğu için vergi levham yok dedim. Karşımdaki bayan ise tamam sorun değil bir sorun teşkil etmez dedi. "zaten bir sorun olursa tüm müşterilerimize biz sms atar duyurusunu yaparız" cümlesini kullandı.
 14. Merhaba aradan 2 yıl geçtikten sonra konuyu güncele çekiyorum. Şuanda varmı bildiğiniz bir ücretsiz uygulama? sitemde açılan konuları facebook sayfamda otomatik yayımlanması için? 2 yılda çok sistem değişti. illaki yeni birşeyler vardır diye düşünüyorum.
 15. Şimdi benim sitem sms onaylı üyelik ile üyelik alıyor. Ben Film forumu yönetiyorum. Ben nasıl bir evrak göndereceğim ki?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.