Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

yurseli

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About yurseli

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 11/15/1989

Profile Information

 • Gender
  Erkek

User System Information

 • IPB Version
  4.4.x
 • Contry
  Turkey
 1. tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum.. skype den de yazdım zaten her hafta makul saatlerde rahatsız ederim ben sizi.
 2. tabi hocam olur.. tahmini ne kadar bir süre sonra olabilir.
 3. siz yaparmısınız hocam o zaman direk sorayım.
 4. valla hocam bişeyler anllattılar ama kendilerine göre anlattılar sözde... benim istediğim ve anladığım şey sadece şu; mağaza sayfasında ödeme yöntemi seçtilip ödeme yap butonuna tıklandıktan sonra size gönderdiğim linke sayfayı yönlendirecek.. yönlendirme yaparken oid= bölümüne fatura numarası para= bölümünede ürünün fiyatını koyarak o ödeme urlsini oluşturup yönlendirecek.. müşteri ödemeyi yaptıktan sonra da panelde başarılı başarısız url ekleme bölümü var.. bu iki bölüme 2 tane php dosyası yazılması lazım. geri dönüş urleri sistemde fatura numrası(oid) ve para miktarlarının kontrolünü yapıp başarılıysa ödemeyi onaylayacak başarısız sa yine aynı kontrolleri yayıp ödemeyi iptal e düşürecek. aslında mantık bu kadar basit. ama ben kod konusunda yeteneksiz olduğum için bunu yapamıyorum...
 5. ilginiz için ayrıca teşekkür ederim. hocam gerekli kod ve bilgileri almak için ofislerine gideceğim sonrasında tekrar sizlerle gerekli bilgileri paylaşırım.
 6. örnek değild hocam gerçek bağlantı.. satariz.com un sanal pos sistemi. api ile değil URL doğrulama ile işlem yapıyor.
 7. https://satariz.com/pos/Tahsilat/?para=(*)&git=71&oid=S564987 örnek burdaki linke tıklayınca ödeme sayfası açılıyor nexus da da açılsın veya inframe ile içine çeksin sorun değil. ama işlem başarıyla tamamlandığında onay versin istiyyoruz ayrıca resimde ok ile gösterdiğim yerlerdeki para=* değeri satın alınan ürünün değeri olmalıdır. git= benim mağaza kodum ve oid= de bir fatura numarası olmalıdır.
 8. hocam reklam vb. durumu olmasın diye skype üzerinden cevapladım.
 9. merhaba hocam.. api sağlamadan böyle bir dönüş url si isteyen bir sanal pos sistemi var bunun için birşey yazılabilirmi..
 10. kesinlikle katılıyorum size.. bu paypal olayı tamamen saçmalıktan ibaret.. Bunun için öyle bir nedenleri var ki sanarsınız Ekonomimiz dünyanın en iyi ekonomisi ve herşeyi kayıt altında tutmak istiyorlar. şahsen ben 1 yıldır stripe kullanıyorum fake hesaplarla kayıt oluyorum bir süre sonra kapatıyorlar orneğin 1 2 ay sonra ama param kalmıyor hiçbirzaman bazen 45 gün bekletiyorlar ama yinede veriyorlar stripe dan ödemeleri almak için payoneer kullanıyorun kartını da aldım. yaklaşık 1 yıldır 300k₺ ın üzerinde para çektim. Tutsalardı paypalı alsalardı ordaki işlem üzerinden vergileri. ama yapmadılar insanları da farklı yöntemlere ittiler.
 11. ipb için ödeme modülleri cok sıkıntılı bence daha cok ödeme yöntemmi olmaslı skrill gibi webmoney gibi
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.