Jump to content

iphone4

Staff
 • İçerik sayısı

  1.050
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  23

iphone4 kullanıcısının son zaferi 9 Ocak

iphone4 en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

99 Mükemmel

3 Takipçiler

iphone4 Hakkında

 • Derece
  Staff

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Konum
  iStanbul

Kullanıcı Sistem Bilgileri

 • IPB Sürüm
  4.1.x
 • Ülke
  Turkey

Güncel Profil Ziyaretleri

3.864 profil görüntüleme
 1. IPS Community Suite 4.3.0 Beta 1 Çıktı

  1 ay içinde gelir mi acaba finali Çok sorun yok diyorlardı.
 2. IPB - iOS ve Android APP

  Sıkıntı tamamen şirketin mantalitesinde yani yaptıkları para tuzaklarında. Zamanında pro uygulamalara para ödedik sonra sistem değişti (mobil uygulamaların ücretsiz fakat uygulama içi opsiyonlar sunmaları) diye onu bıraktılar bizden almaya başladılar Süs payı 1.5 sene hediye edip sonra paraya bağlamaya çalışmalar falan. Forumlar olmasa ne yapacaklar acaba merak ediyorum. Daha iletişime geçemiyorum bir de adamların eline verini emanet ediyorsun.
 3. IPB - iOS ve Android APP

  Ben kapattım tapatalk ve uygulamalarını. Aşırı pahalı ve uygulama, kendi temel uygulamasından fazla kötü. 5 kere mail attım cevap bile vermediler fiyat konusunda velhasıl 5 para etmez şirkettir.
 4. IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

  PDF için ise bu geldi. Safariden kaldıracaklar özelliği. Hello, It seems in a recent update, Safari has added support for rendering PDFs as image, which has caused our code to detect if a URL can be embedded as an image to think a PDF can be when you're using Safari. We will make a change in an upcoming release to specifically exclude URLs ending in ".pdf" from embedding.
 5. IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

  Geldi cevap: Sorry about that. I can confirm this seems to be a bug, and will be fixed in an upcoming release.
 6. IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

  Ek olarak eskinde de yaşadığım soruna denk geldim. Üyenin 10 mb yükleme izni var, adam 128 mb video eklemiş mesajına. Adamlara yolluyorum sorunu hani bize. hata geliyor diyor, çıldırıyorum Kardeşim yap o zaman sistemi şöyle: Büyük dosya eklemeye çalışınca başta hata var olsun bitsin adam yüklemeyi deneyemesin bile.
 7. IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

  Daha önce fark etmedim sanırım bu sürümde geldi. .pdf link ekleyince görüntülenebilir hale getiriyor. Ama tek sayfa çıkıyor ve link de kayboluyor. Dünyanın en saçma özelliği eklendi herhalde. Ben de ise arızalı çalışıyor sanırım 3.parti uygulamalardan lakin ben bunu kapatmak istiyorum diye ticket açtım. Buyrun bu şekilde.
 8. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Doğru doğru, özel mesajla Dawpi bu parayı istedi pahalı dedim, sorun değil iyi günler dedi.
 9. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Adriano'nun verdiği link zaten uyuyor abi yanlış mı baktım Ama sırf buna 15 dolar fazla mı istemiş ne. Bu arada HTML5 video/audio player satın aldım amma sorunluymuş şu an sevinemiyorum https://invisioncommunity.com/files/file/7931-number-of-topics-per-forum/
 10. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Konuyu açtım, Adriano link attı DawPi ise 275 dolara yaparım dedi Yuh yani...
 11. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Şu reaction'ları tıklamadan gösterme olayını sürekli hatırlatıyorum ama yöneticilerden ses çıkmadı, üzülüyorum vallahi Sallamıyorlar gibi geliyor. Nasıl kimse ihtiyaç duymuyor anlamadım eskisinde çıkıyordu isimler şimdi çıkmıyor. Facebook vs de gösteriyor, haliyle bir alışkanlık olması lazımdı şimdiye kadar. Tıklayarak öğrenmek zaman alıyor. Bu konuya gelecek olursak yazayım mı ben? Customization Requests bölümüne mi yazayım?
 12. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Sanki vardı diye hatırlıyorum ben de ama bulamadım belki de kaldırdılar uyumlu değil diye. Tek forumda herkese veya belli guruplara günlük 1 adet yeni konu açma limiti koymak istiyorum.
 13. Günlük Yeni Konu Açma Limiti

  Günlük yeni konu açma limiti (belli forumların seçilebildiği) sağlayan patch vs aradım ama bulamadım Bilen var mı?
 14. IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

  Beta 5 geldi.
 15. Konu içine resim yükleme

  Şu an zaten düz olmayan haricinde foto yüklerken hata veriyor Sadece bu yüklendi. Ama bizim sitede sorun yok 4 fotoda düz şekilde yüklendi.
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.