Jump to content

sencanm

Premium
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

sencanm last won the day on April 6 2017

sencanm had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About sencanm

 • Rank
  Premium Member

Profile Information

 • Gender
  Belirtilmedi

User System Information

 • IPB Version
  4.1.x
 • Contry
  Turkey

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Günlükler bölümünde bu bbcode'nin çalışması için ne yapmamız lazım ?
 2. [imdb]tt1396484[/imdb] almanya lokasyon hakkında bişey demediniz, ileriki sürüm için not alıması gerek sanırım. Yanlış anlaşılmasın, yaşanan sorunları not ediyorum.
 3. denedim, burada sorun olmadı. Fakat IPB versiyonları farklı. Ayrıca bir sorun daha raporlamam lazım ; eklentinin kullanıldığı sistemin lokasyonuna göre bazı filmlerde almanca isim alıyor [imdb]tt1396484[/imdb] Mesela bunu bizde "ES" olarak verdi, editledik. (burada da aynısı oldu. Filmin orjinal adı "IT" olacak)
 4. hayır, sadece tarif ettiğiniz gibi afiş boyutunu arttırdık. "Düzenle" denilerek mesaja girildiği anda bile yıldızlar kayboluyor. "İptal" diyerek çıkınca yıldızlar geri gelse de "Kaydet" dediğimizde kayıp olarak kaydediyor. Her temada baktım, durum aynı.
 5. IMDB tag eklentili bir konu veya mesaj editlenip yeniden kaydedildiğinde "Point" kısmındaki yıldızlar bizde kayboluyor. Siz de test edermisiniz. [imdb]tt2101341[/imdb] deneme
 6. sencanm

  IPS Community Suite 4.2.6 Final Yayınlandı

  Bir münasip zamanda ....
 7. Aktif olmayan bağlantılar zaman aşımına uğrarken aktif bağlantılarda bu olmaması lazım. Yine de aradığınız ayarlar: System Settings > Global Settings > System > Security and Privacy
 8. Üye sayısı az forumda sunucu da hızlı ise bir getirisi, bir faydası olur mu? Genel aktiflik olarak aynı anda bağlı 25-30 üyeli bir forumda mesela.
 9. sencanm

  Konu içine resim yükleme

  @loving IPB 3.x.x kullanıyorsunuz sanırım, doğru mudur ? Eğer öyle ise ; ACP>System Settings>Forums>Topics,Posts an Polls>Making a post bölümü>Maximum number of images per post ve Maximum size of post (in kilobytes [kb]) http://prntscr.com/esxemr
 10. usta bunu bize de ekle lütfen, diğeri sunum yaparken çok alan kaplıyor.
 11. Başınız sağolsun, şimdi gördüm. Mekanı cennet olsun.
 12. 2.0 a geçerken sıçrama olmuş
 13. [quote name='Oscar' timestamp='1319545422' post='33998']Ufak sorunları fazla dert etmeyin, IPB 3.2.4 ile çoğu sorunun çözümü geliyor.Çok kısa sürede yayınlanabilir.Biryeri düzeltirken başka yeri bozuyorlar. Bence betatesterlara daha fazla önem vermeleri gerekiyor.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.