Jump to content

CanBy

Premium
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About CanBy

 • Rank
  Premium Member
 • Birthday 09/25/1987

Profile Information

 • Gender
  Bay
 • Location
  İstanbul

User System Information

 • IPB Version
  3.4.x
 • Contry
  Turkey
 1. Peki bu core_cache nin şişmemesi için yapılacak birşey var mı? Bir hafta önce temizledim 1.1gb boyuta ulaşmış, 700mb da ek yük olmuş.
 2. Teşekkür ederim benim de 400mb boyutu geçmişti temizledim. Boyutları yüksek 3 tablo daha var bunları da temizlesem sorun olur mu?
 3. Merhaba Google source den bir mail geldi. Ssl sertifikası almam gerekiyormuş. Almak istemiyorum bunun için google filrelerinden çıkacak bir ayar var mı?
 4. CanBy

  Forum Adı Değişmiyor?

  Güncelleme yaptım . Düzeldi teşekkürler
 5. 4.2 yi beklemek daha mantıklı sanırım.
 6. CanBy

  Forum Adı Değişmiyor?

  ErrorException: array_filter() expects parameter 1 to be array, null given (2) #0 [internal function]: IPS\IPS::errorHandler(2, 'array_filter() ...', '/home/omurilik/...', 103, Array) #1 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/system/Helpers/Form/Address.php(103): array_filter(NULL) #2 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/system/Helpers/Form/FormAbstract.php(158): IPS\Helpers\Form\_Address->getValue() #3 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/system/Helpers/Form/FormAbstract.php(138): IPS\Helpers\Form\_FormAbstract->setValue(true) #4 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/applications/core/modules/admin/settings/general.php(50): IPS\Helpers\Form\_FormAbstract->__construct('site_address', Object(IPS\GeoLocation), false) #5 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\settings\_general->manage() #6 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/applications/core/modules/admin/settings/general.php(34): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #7 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\core\modules\admin\settings\_general->execute() #8 /home/omurilik/domains/x.com/public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #9 {main}
 7. Genelden Forum adını değişince böyle bir hata çıkıyor; Neden Olabilir? Teşekkürler
 8. Core klasöründe "dev" klasörünü bulamadım. Bende editör ayarlarından Go to next line seçtim düzeldi. Sanırım yeni sürüm de bu ayarı eklemişler. Sizin yazılar eski olduğu için o zaman yokmuş.
 9. MH hizmetleri ile biri görüşmüş, -Gecen yıllarda aynı sorunu israil ile yaşamışlar. Daha sonra düzelmiş. Türkiye'de de düzelecektir.
 10. Çok sade ve anlaşılır olmuş eline sağlık :)
 11. CanBy

  Mention desteği

  Donanımhaberin forum sisteminde de bu özellik var. Çok kullanışlı oluyor. Güzel olmuş @Oscar
 12. CanBy

  IPB4 Türkçe Çevirisi

  Kolay gelsin hocam, ipb ye katkın büyük
 13. CanBy

  Türkçe Çeviri Yardımı

  İngilizcem çok iyi seviyede değil ama çevirebileceğim kısımlar olabilir, Ben de bakabilirim
 14. Forumum aktifken sıkıntılı bir konuydu, keşke önce görseymişim :)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.