Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

Karan

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Karan

 • Rank
  Member

Personal Information

 • Outlook
  Win
 • Yahoo
  http://
 • Jabber
  0
 • Skype
  m
 1. Konuyla ilgili olarak bende bir soru sormak istiyorum (Yönetim kızmasın, konuyla alakalı);-Forumda, üzerine gelince renk değiştiren ilişim (link) nasıl düzenlenir? (Renk değişimi için)
 2. Selamlar arkadaşlar."Manage Forums" bölümünde, "katagori" altındaki forumların belirli bir sıralanışı var. Katagori sıralanışı için sağ üst tarafta sayılar belirtilmiş, "1..2..3.." vs gibi. Bu yöntem ile katagoriler oldukça rahat bir şekilde düzenlenebiliyor. Peki ya forumlar? Forum bölümleri için böyle birşey göremedim. Yapılması gereken ayar nerededir? Örneğin bir alttaki forumu, bir üste almak istiyorum. Bunu nereden yapabilirim?İlgilenen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
 3. Diğer arkadaşlar önerilerinde haklılar, skin'i tasarlayan üstadımız büyük emek göstermiş olabilir.Fakat yinede kaldırmak istiyorsanız -ki hiç önermiyoruz- şu yolları uygulayacaksınız;********************İyi çalışmalar.Yolu vermek yap demektir. Burada yasal bir işle uğraşmaya ve yasal olmaya özendirmeye çalışıyoruz. Anlayışın için teşekkürler. :D
 4. Cüneyt,Sorun 2. iletide belirttiğim gibiymiş. Icon yollarını değiştirdim ve oldu.Teşekkürler.
 5. Eğer CSS deki yolu değiştiriyorsun dersenseniz, oturur ağlarım. :DMesela şunun gibi; .maintitlecollapse{[b] background: url([color="#ff0000"]style_images/temadı/tile_cat.gif[/color]);[/b] border: 1px solid #FFF; border-bottom: 1px solid #D2B48C; color: #FFF; font-size: 12px; font-weight: bold; margin: 0px; padding: 8px;
 6. Selamlar,Garip bir sorun bu. Örneğin bir tema yüklediniz. Ve bu tema, bir önceki temanızdan bazı resimleri almış tamamen değil mesala şu resimler; tile_back.giftile_cat.giftop_tile_sub.gif Yüklediğiniz yeni temanın kendine ait resimler tamamen var. Resim klasörleri de tamamen farklı. Fakat yinede birbirine karışıyor. Ben şunları yaptım;1. İmages dosyasını tekrar import ettim.Sonuç: Olumsuz2. Edit Skin Settings'den "Use image directory?" konumunu yeni temaya göre ayarladım. Sonuç: Olumsuz.Böyle bir durumda ne yaparsınız?Teşekkürler.
 7. Hehe Oscar,Bak ne diyeceğim, bu genişletmek istediğim temanın aynısını başka bir forum kullanıyor ve genişletmişler çok güzel. Neden bizde genişletemeyelim ki? :DOlması lazım bir şekilde.
 8. Arkadaşlar gerçekten dar olan tema genişlemiyor. Bütün ayarlar bozuldu..Bir önerisi olan var mı_?
 9. Yeni konu açınca kızıyorsunuz, benzer bir konunun içinde yazıca cevap vermiyorsunuz, özel mesajdan sorunca sallamıyorsunuz. Tamam anlıyorum, bilgiler değerlidir. Fakat paylaşmıyorsan forumda üye olmanın anlamı ne?
 10. ARieS şaka mısın sen? :) Orayı 40 defa inceledim ben. Fakat istediğim yer y-o-k!Anladın mı? :)
 11. Selamlar arkadaşlar.Bakşa bir konuda yazdım fakat cevap verilmedi. Oscar'a özel mesajla sordum cevap vermedi. :) Forum altındaki "beyaz" arka plan rengi nereden değişiyor? CSS'i alt üst ettim fakat bulamadım.Herkese teşekkürler.
 12. Arkadaşlar hazır konu açılmışken bende soru sormak istiyorum;Forum altındaki "beyaz" arka plan rengi nereden değişiyor? Aradım fakat hiçbiryerde bulamadım!
 13. Daha farklı cevaplar almak için güncelliyorum.
 14. Selamlar.Arama bölümünü, bu anahtar kelimelerle kullandım fakar bir sonuç alamadım. Sorunum şu; "Forum İstatistikleri" bölümü güncellenmiyor. 22 Mayıs'a takılmış kalmış durumda.Birkaç gün önce kurduğum "bugün online olan üyeler" eklentisinde "En çok online olan üyeler" 43 kişi olarak belirtiliyor. Forumun altında ise bu çok farklı. Şu şekilde; "En çok 20 kullanıcı May 22 2008, 02:02 AM tarihinde sitemizi ziyaret etti" Bugün Online olan üyeler eklentisinde ise; "En Çok 43 Üye June 2nd, 2008 Tarihinde Forumu Ziyaret Etmiştir" Umarım sorun anlaşılmıştır. ;)İyi günler.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.