Jump to content

Oscar

Yöneticiler
 • İçerik sayısı

  16.489
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  435

Oscar kullanıcısının son zaferi 12 Aralık

Oscar en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

1.719 Mükemmel

Oscar Hakkında

 • Derece
  IPBA Platinium
 • Doğum Günü 1 Nisan

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  ---
 • Outlook
  zbahadir@msn.com
 • Yahoo
  zbahadir@yahoo.com
 • Jabber
  japper
 • Skype
  zbahadir

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Konum
  Trabzon
 • İlgi Alanları
  Elektronik, programlama and movie

Kullanıcı Sistem Bilgileri

 • IPB Sürüm
  4.2.x
 • Ülke
  Turkey

Güncel Profil Ziyaretleri

32.226 profil görüntüleme
 1. Oscar

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Kullandığım forumu doğal olarak beğeniyorumdur. Onun için siz kendiniz hepsine bakın, hangisini beğenirseniz onu tercih edin. İnternette araştırın, yorumlşara bakın, çoğunluk ne diyorsa onu alın.
 2. Oscar

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Her şeyi satın almanıza gerek yok sadece forum ve çekirdek kısmı yeterlidir.
 3. Oscar

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Satın alma yeri burasıdır. https://invisioncommunity.com/clientarea/ Satın almayla ilgili sorular
 4. Oscar

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Satış alanını gördüğünüze göre satın alırsanız müşteri panelinden indirme linklerini görebilirsiniz. Satın aldığınızda kurulum için müşteri panelinden destek alabiliyorsunuz. Ftp bilgilerini verirseniz kurulum yapacaklardır.
 5. Oscar

  Elimdeki alan adını değerlendirmeliyim

  Ipforum destek sitesideğiliz ondan olabilirmi acaba? Burası Invisionpower unofficial destek forumu.
 6. MySQL sürümü önemli değil. Zaten MySQL 5.5 veya 5.6 veya MariaDB 10.x hepsi olur.
 7. IPB 3.4.7, PHP tüm sürümlerinde çalışıyor. PHP 7 uygundur. Geri kalanlar zaten maliyetle ilgili şeyler.
 8. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Kurallara uymayan SMS operatörlerini kapatıyorlar sonra.
 9. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Telefon edip sorman lazım. SMS başlıklarında artık site isimleri kullanılamazmış. O zaman mesajların başlıklı olmasının ne anlamı var ki.
 10. SMS Aktivasyon uygulamasında kullanılacak sms başlıkları için yasal değişiklikler olmuş. İleti merkezinden gelen mesaj bu şekilde. Kişisel siteler ve Forumlar hangi kategoriye giriyor bilmiyorum. Öğrenen olursa paylaşabilir. Veya bir ara arayıp sormam gerekiyor. BTK'nın E.60186 sayılı kararı ile, SMS başlığı tanımlarına ilişkin gerekli evraklar değişmiştir. SMS başlıklarınızın otomatik olarak iptal edilmemesi için aşağıdaki evrakları, 14 Eylül Cuma tarihine kadar eMarka İletişim A.Ş. adına KARGO ile göndermenizi rica ederiz. Sorun yaşamamanız için gerekli olan evraklar: Adınız ve Soyadınız ile, SMS göndermek için: T.C. kimlik belgesi fotokopisi, Unvan kullanılması halinde, (Dr. Av. vb.) unvanı ispatlayıcı belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Şirket unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, T.C. kanunlarına göre kurulmuş şirket tarafından, imzalı ve kaşeli, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, veya Ticaret Sicil Kaydı, veya Unvanı ispatlayıcı diğer resmi belgeler. eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Kamu kurum ve kuruluş unvanı ile, SMS göndermek için: Kurum adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, İlgili kamu kurum ve kuruluşundan alınmış resmi belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Dernek veya STK unvanı ile, SMS göndermek için: STK adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili sivil toplum kuruluşundan alınmış belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Tescilli marka adı ile, SMS göndermek için: Marka sahibi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, Marka sahipliğini ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Bayiliği veya temsilciliği yapılan bir firma unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili firma veya kuruluş izninin alındığını ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) NOT: BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı kararı ile, gerekli evraklar değişmiştir ve internet sitesi adreslerini, SMS başlığı olarak kullanılması yasaklanmıştır. Yukarıdaki evrakları ve abonelik sözleşmesinin aslını (tüm sayfaları kaşeli / imzalı, EK-2 ve EK-3’te bulunan formlar doldurulmuş olarak) ARAS KARGO - 1318738011254 nolu şirket kodu ile, karşı ödemeli olarak, eMarka İletişim A.Ş. adına göndermenizi rica ederiz. eMarka İletişim A.Ş.
 11. Oscar

  Blok Yönetimi

  bu sorun genelse eksik veya bozuk script dosyalarından meydana gelir. Yeni sürümü indirip tekrar yüklemeyi deneyin.
 12. Oscar

  Sağ tarafta son konular kısmı

  Güncel konular vs gibi yerleşik bloklar CMS blok yönetiminden ekleyebilirsiniz. Bazı güncel konular gibi daha özel eklentiler IPS'de mevcut. Kategorilere resim ekleme özelliği mavcut. Forumlar ve Kategoriler bölümünden bakabilirsiniz.
 13. Oscar

  vBulletin’den Convert Sonrası Smiley ve Tablo Sorunu

  Veritabanını editlemen lazım. Bul değiştir yaparak veritabanı içindeki ifadeleri ve yollarını düzenleyebilirsin. vBulletin tablo ve th tagleri desteklenmiyor onları da aynı yolla düzenleyebilirsiniz.
 14. Oscar

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  Tablonun boşaldığından emin misiniz? Kontrol ettiniz mi?
 15. Oscar

  IPB 4.2 Türkçe Dil Paketi (29.07.2017)

  En son çeviriyi henüz ekleyemedim. Bazı eksikleri var onları da düzenleyip eklerim.
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.