Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

17-07-2017 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 2 points
  Promoted da hata buldum. Konu içerisinden mesaj linki alınca bkz: &comment=433673 bu kısmını linke dahil etmeden linki kısaltıyor haliyle tıklayınca hata veriyor. Panelden ilettim hatayı.
 2. 2 points
  Kulüp çevirilerinin bazı kısımları eksik bu hafta sonu tamamlarım.
 3. 2 points
  Genel bir ihtiyaçtan yola çıkarak değişik amaçlar için kullanılabilecek widget uygulaması yaptım. Örneğin sidebar için bir reklam alanı oluşturduğunuzda onu yerini kolayca değiştiremiyorsunuz hatta birden fazla reklam alanı koyamıyorsunuz. Bu uygulama ile birden fazla blok txt veya html tabanlı olarak oluşturabiliyor ve yerlerini değiştirmeniz mümkün. Gösterim alanı olarak sadece desktop veya sadece mobilde görünmesini sağlayabilirsiniz. dilerseniz sadece belirli gruplara gösterimini sağlayabilirsiniz. Sadece sidebar için değil başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Geliştirmeye devam edeceğim şimdilik temel ihtiyaçları karşılayabilecek durumdadır. Blokların görüntüsü, iki tane ekledim dilediğiniz kadar ekleyebilirsiniz. Blok ayarlarını forum tarafından blok yönetiminden yapabiliyorsunuz. Download bölümüne ekliyorum herkes kullanabilir. Sorun olursa bildirim yapmayı ihmal etmeyin.
 4. 2 points
  4.2.0 Final sürümü yayınladı. Gözümüz aydın.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Kimseye söylemediler ama şöyle bir çakallık yapmışlar. 4.2.2 sürümünü yeniden paketlediler ve bu yamayı içine dahil ettiler. Önceki halini indirenler yeni sürümü tekrar indirip güncelleme yapması yeterli olacaktır. Ben de dün fark ettim eski halini yüklerken uyarıyor son halini indirin diye.
 7. 1 point
  "Thank you for bringing this issue to our attention. I have submitted a patch for this issue for development review, and it should be included in our next maintenance release. I apologize for any inconvenience in the mean time. A patch has been temporarily applied to your site." Dedi arkadaş, eve geçince test edeceğim.
 8. 1 point
 9. 1 point
  4.2.2 yayınlandı. Panelde de otomatik çıkıyor.
 10. 1 point
  Facebook benzeri bir şey önermedim ben. Google'da araştırma sonuçlarıdır onlar bakarsınız beğendiğinizi ve uyumlu olanları kullanırsınız.
 11. 1 point
 12. 1 point
  Yok bu durum biraz farklı. Public kulüp icerikleri öyle ama özel veya gizli kulüp içeriklerini sadece o kulüp üyeleri görebilir SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 13. 1 point
 14. 1 point
  IPS Community Suite 4.2.2 Beta 1 yayınlandı. Güncelleme ile ilgili yaşanan bazı sorunları gidermeye çalışmışlar.
 15. 1 point
  O ihtiyaçtan yola çıktım. Ona yükledim.
 16. 1 point
  @loving sizin istediğiniz gibi tam Bence çok gerekli bir uygulama, elinize sağlık.
 17. 1 point
  Böyle bir php dosyası upload ederek çalıştırman gerekiyor. <?php phpinfo(); Sanırım gerek yok. Senin yönlendirme sorunun olduğu için scriptinde veya eklentilerde vs bir yerde bir problem olması lazım. Şu adımları takip et: Bütün eklentilerini pasif duruma getir. Dili İngilizce yap. O şekilde bir şeyler yüklemeye çalış bakalım olacak mı. Yükleme yapabiliyorsan adımları geriye doğru takip ederek sorunu bulmaya çalış.
 18. 1 point
  phpinfo çıktısına bakalım yükleme limitleri yeterli mi. Eğer hostun upload limitini 2mb sınırında tutuyorsa yükleme yapamayabilirsin.
 19. 1 point
  IPS Checker yükleyip çalıştır bakalım hostun gereksinimleri karşılıyor mu. domain/ips4.php ips4.php Bir şeyler eksik olabilir PHP genişletmesi gibi. Mesela XML yürütücüsü kurulu değilse xml yükleyemezsin. çalıştır ekran görüntüsü yükle
 20. 1 point
  Öğreniyorlar ve kendilerini geliştiriyorlar. Bence şans vermek lazım.
 21. 1 point
  Sorun olmaz değişebilirsiniz. doman bilgilerini conf_global.php'den alır bir sonra sonra tamamen yeni domaine göre veritabanı kendini ayarlar.
 22. 1 point
  Arada bir sorun çıkmazsa IPS elemanları rahat edemiyor. Önce yapı geliyor arkasından düzeltme yaması.
 23. 1 point
  Benim gördüğüm misafirlere raporlama açık geliyor habire spam rapor gönderiyorlar. Kontrol edin bence. SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 24. 1 point
  Dene bakalım sorun var mı SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 25. 1 point
  4.2.1'de kullanıcı onay almaksızın konu açabiliyordu hatta kendi mailini onaylamadan bile, şikayet ettim patch yüklediler 4.2.2'de içine koyacaklar kendileri için önemli olanlar başvurabilir.
 26. 1 point
  Yeteri kadar detay yok. Pek çok şey olabilir. Host sorunu olabilir plugins ve uploads klasörleri yazmaya karşı korumalı olabilir. upload/logs klasörünü tamamen boşaltın ve işlemi tekrarlayın. yeniden oluşan hata hata raporlarının en sonuncusunu buraya ekleyin anlamaya çalışalım.
 27. 1 point
  Çok var nette araştırırsan bulabilirsin. Help Desk yani destek/support uygulamaları var ama ücretli onlar daha profesyonel. Senin görüntüsünü koyduğun chat modeli o sadece kısa bilgilendirmelerde işe yarar. IPB4 için sanırım IPS'de Support uygulaması da var forum tarzında çalışıyor ama 4.2 için hazır mı bilemiyorum bakmak lazım.
 28. 1 point
  Tam dışarı çıkmıştım. 😁 Baya bir sorun giderilmiş 4.1 sürümünden kalan.
 29. 1 point
  4.2.1 geldi, hata düzeltmeleri içeriyor.
 30. 1 point
  bildiğin grup oluşturuyorsunuz ve bazı üyeleri gruba dahil ederek normal forum yazışmaları şeklinde yazışıyorsunuz. Özel veya genel olarak belirlemek mümkün. Mesela ben hazırlıyorum daha aktif etmedim. Premium Member Kulübü. Sadece Premium grubundakileri kabul edeceğim ve o gruptakiler birbirleriyle forumlaşabilecek.
 31. 1 point
  Bugün tekrar release edildi. Tarihler farklı çünkü. Dün 18'inde bugün 19'unda iki kere aynı sürüm sanırım yeniden elden geçirildi veya bir bug bulunmuş olmalı. Bir işi de tam yapın diyesi geliyor insanın. İki sürüm tamamen farklı ama söylemiyorlar yeniden release edildi diye. Galiba eski sürümün üzerine yüklemek yeterli olacak.
 32. 1 point
  Demek ki bir şeyleri atlamışlar veya geri dönüşler yeterli gelmedi.
 33. 1 point
  Ooo memlekete gelmemi beklemiş Ehren de bi gıdıklasın temayı geçelim biz de.
 34. 1 point
  IPS konvert işi yapıyor. 65$ alıyor. Çok önemli bilgileriniz varsa onlara yaptırabilirsiniz.
 35. 1 point
  DB'yi yedekleyip IPB 3.x kurdum konular vs baya karıştı Uyarı için sağolun iyiki yedek almışım..
 36. 1 point
  Bu konuda önce IP.Board 3.x sürümlerine forumunuzu convert edin daha sonra 4.x sürümüne geçebilirsiniz. Yaşayacağınız sorun olarak eklentiler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer forum üzerinden dosya filan sunuyorsanız bu eklentilerinizi yeniden eklemeniz gerebilir. Onun dışında sorunsuz bir geçiş gerçekleştirilebilir. Lakin ilerde tekrar xf ye geçmek isterseniz işte işin sorunlu kısmı orada başlar bunu da ek bilgi olarak vermek istedim.
 37. 1 point

  Version 1.0.0

  32 indirme

  Bu eklenti ile forum ana sayfasındaki Forum ana kategori adını kaldırır.
This leaderboard is set to İstanbul/GMT+03:00
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.