Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing content with the highest reputation since 16-07-2018 tüm alanlarda

 1. 2 points
  Tema desteğiyle birlikte uygulamayı farklı renklere dönüştürmek oldukça kolaylaştı.
 2. 2 points
  IPB Mobil Uygulama IPB 4. Mobil Uygulama - IPBAccess üyelerine bedava olmasına karar verdim. Belki daha Premium bir sürüm düşünebilirim. İki sene önce Windows uygulama olarak başlamıştım. Windows Phone göden düşünce bırakmıştım. Neden bedava olmasına karar verdim? Uygulamanın daha geniş bir platforma hizmet edebilmesi ve gelecek daha çok geri dönüşlere göre geliştirilmesi için bedava olmasına karar verdim. Mobil uygulama herkese bedava olacak, ne anlama geliyor? Uygulamayın bütün IPB kullanıcıları kendi sitelerine özel kullanacak. Her IPB forumu için bir uygulama şeklinde olacak. Uygulamanın tema özelliği olacak böylece her kullanıcı kendi sitesine uyarlayabilecek. Özellikler: Uygulama Android, IOS ve Windows uyumlu olacak. ✅ Tema desteği olacak onun için görüntülere bakıp yorum yapmadan önce bilmenizde fayda var. Forumun tüm özellikleri desteklenecek. Email , Bildirim ve Mobil bildirim desteği olacak. ✅ Kategori , forum ekleme, düzenleme ve silme. ✅ Konu ekleme, düzenleme, silme. ✅ İleti ekleme, silme, düzenleme, alıntılama. ✅ SMS Aktivasyon. SMS üzerinden kayıt olma özelliği ✅ Özel Mesaj Alma gönderme vs. Şimdilik IPS bu konuda deste vermiyor bir şekilde hallederim. Şifre zorluk derecesi Profil tamamlama İletişim formu
 3. 1 point
  SMS Aktivasyon uygulamasının yeni bir sürümü üzerinde çalışıyorum. eski sistemle tamamen uyumlu olacak. Birkaç özelliği şu şekilde olacak: SMS kullanıcı tarafından gönderilecek SMS Operatörü gerektirmeyecek. Üye olmak için ülke sınırı olmayacak. Her üye kendi operatörü üzerinden üyeliğini etkinleştirebilecek. SMS kullanımında kötüye kullanım söz konusu olmayacak.
 4. 1 point
  Bitirdim sayılır paketlenmesi kaldı. SM-N9500 cihazımdan mobil uygulama ile gönderildi.
 5. 1 point
  IPS Community Suite 4.3.5 sürümü pek çok sorununun düzeltilmiş hali olarak yayınladı. Altta görüldüğü gibi liste bir hayli uzun.
 6. 1 point
  Uygulama çalışır halde ancak halen üzerinde optimizasyon çalışmaları yapıyorum. ekleyeceğim görseller uygulamanın IPBA özel tema görüntüleridir. Varsayılan tema görüntülerini daha sonra eklerim ama bu tema üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Kırmızı ağırlıklı. Yükleme ekranı. Splash Screen login ve kayıt işlemlerinin tek sayfa da yapıldığı yeni panel Login ekranı. Sosyal medya hesapları ile giriş yapılabiliyor. Şimdilik Facebook, Twitter ve Google Plus ve devamı gelecek. Menu Tarafı. Profil tarafında arka plan var ancak bu sürümde görünmüyor. Profil resmi ve arkaplan resmi hem forumdan hem mobil uygulamadan güncellenebiliyor. Forum ve Kategorileri Konular İletiler bölümü. Çok detaylı özellikler. Bbcode ve emotion desteği, quote, resim yükleme, düzenleme kesme biçme ve daha pek çok özellik var daha sonra detaylı değiniriz. İletişim Paneli
 7. 1 point
 8. 1 point
  Benim avantajım kendi zevkime göre tasarlıyorum.
 9. 0 points
  IPB forumları için müşterilerimize açık tuttuğumuz sunucularımız hakkında açıklama; Artan döviz kurları ve sunucu maliyetleri nedeniyle artık yeni müşteri kabul edilmeyecek. Anlaşması yapılan müşterilerimizin sözleşmesi bitene kadar devam edeceğiz sonra sonlandıracağız. Bu süre içinde destek amaçlı ücretsiz sunucu ve host hizmeti sunduğumuz bazı arkadaşlarımızın hizmetlerine de üzülerek son vermek zorunda kalacağız.
 10. 0 points
  Uygulamayı geliştirdiğim site kapanı ben de iş yoğunluğundan fazla ilgilenemedim maalesef.
This leaderboard is set to İstanbul/GMT+03:00
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.