Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

23-09-2017 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 2 points
  URL'de Türkçe karakter bulunması hit kaybına yol açmaz. Eski indexleri tutmak istiyorsanız aynısını yapamazsınız yapsanız bile onun geleceği yok. IPB'nin kullandığı yöntem en yeni ve modern yöntemdir. Böyle iyi çalışan bir sistemi vbulletine çevirmek pek doğru gelmiyor. sidebar ile ilgili özel temalara destek veremiyoruz. Yardım için tema yapımcısına ulaşabilirsiniz.
 2. 1 point
  Sistem otomatik güncelliyor bakalım sorun çıkarsa el atarız.
 3. 1 point
  Lisans ve ücretler ile ilgili konu burada Kısa olarak değinmek gerekirse sadece forum Core+Forum toplam 200$. Her altı ayda bir güncelleme almak isterseniz 25$ ödemeniz gerekiyor. Konvert olarak uzman bir kişi yaparsa karakter sorunu olmuyor. Yani bilmek lazım ana forum karakter kodlaması neyse ona göre konvert edilmeli.
 4. 1 point
 5. 1 point
  4.2.5 Beta 3 çıkmış bile kaç gündür bakamıyordum.
 6. 1 point
 7. 1 point
  1. Bunun çözümü için BBCode desteği ekledim. IMDB Tag eklemek için post içine bu şekilde girmeniz yeterli olacak. [imdb]tt2034800[/imdb] Böylece içerik hem dinamik olacak hem post şişmeyecek hemde IMDB Tag içeriğine müdahale edilmeyecek. 2. İlk düzenleme ile bu özelliği sağlamış olduk 3. İlk özelliğin yanı sıra IMDB bilgilerinin veritabanında tutulması ile içeriğin otomatik olarak güncellenmesi sağlanmış oldu. Örneğin puan ve oy değerleri dinamik olarak güncellenecek. Ek bir kaç özellik daha vardı eklemeyi unutmuşum. Kullanılacak uygulamayı kullanacağınız forumları ve üye gruplarını seçebiliyorsunuz. Merak edilen bir başka konu eski sürümle uyumlu mu? Evet birebir uyumlu ve ger iki model tercihe bağlı olarak kullanılabilir. Bu özellikler elbette 2.0 sürümünde yer alıyor. Denemek ve geri bildirimde bulunmak isteyenler forum üyesi olmasalar bile zbahadir@msn.com adresi site bilgileriyle ilgili bir e-posta gönderebilirler.
This leaderboard is set to İstanbul/GMT+03:00
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.