Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

28-05-2017 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 2 points
  7.0 ve üstü gerekiyor ama eşik değerini 7.1'e çekmiş olabilirler. Çok gereksiz bir durum php 7.0 varken. Geceye doğru deneyeyim bakalım plugin sorunu düzelmiş mi.
 2. 2 points
  Her şet otomatik yapılıyor. Conf_global'deki bilgileri kullanıyor ama güncellenmesi biraz zaman alabilir. Güncelleme yaparak hemen aktif olmasını sağlayabilirsin veya Admin Panelden Sistem -> Depolama ayarlarından elle değiştirebilirsin.
 3. 1 point
  gene aynı hızlı resime atıyor embed plugini buldum tamamdır şimdi oluyor
 4. 1 point
  IPS Community Suite 4.2.0 Beta 1 Prerelease olarak beklendiği gibi bugün Yayınlandı . Bu sürüm bana daha önce ulatığı için forumu akşamdan güncellemiştim. Haliyle bu sürümün kullanılabilir olduğunu söyleyebilirim. https://invisionpower.com/release-notes/ Beta 2 17.05.2017 Beta 3 19.05.2017 Beta 3a 20.05.2017 Beta 4 25.05.2017 Beta 5 13.06.2017 Beta 6 21.06.2017
 5. 1 point
  IPBAccess RapidSSL kullanıyor onun dışındaki bütün sitelerimde Let's Encrypt var.
 6. 1 point
  Buyrunuz burada tüm detayları mevcut
 7. 1 point
  bu hatayı verdi .htaccess dosyasını direk html klasörünemi atmam lazım ? aynen çok teşekkürler yaptım oldu.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Resme baktım ama sen tarayıcıyada dar görünümde bakmışsın genişletince avatarlar görünür. Responsible tema. Tabi sen 3.4 sürümünde kaldığın için bilmiyorsun.
 10. 1 point
  Aslında olay şu. IPS 3.4x. sürümünde Avatar kullanmayanlar için varsayılan/default bir WordPress avatarı kullanmış. IPB 3.4.x sürümü desteği kaldırılınca onunla ilgili internet önbelleği CDN sunucuları üzerinden kaldırılmış. 4.1.x sürümünde CSS tabanlı oluşturmuş. 4.2.x Android benzeri first letter yapısını default olarak kullanmış.
 11. 1 point
  4.2 ile php 7 desteği geldi diye biliyorum ben de.
 12. 1 point
  Plugin sisteminde bir değişiklik yapılmış bazı güncellemelerde çökmelere neden oluyor. Böyle bir durum yaşandığında plugin klasörünü geçici olarak boşaltıldığında forum çalışır hale gelebiliyor. Bir sonraki yapıya kadar beklemekte fayda var.
 13. 1 point
  Beta 5'i yüklemeyin biraz sorunlu görünüyor.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Güncelleme denetimi çok kolay bir işlemdir. Her uygulama veya plugin için bir denetleme dosyamız olur. Bu dosyamızı İnternetten erişilebilir bir yere koymamız gerekiyor örneğin benim denetleme dosyalarım http://www.ipbaccess.com/updatecheck/ alt dizinindedir. Ugulama veya plugin güncelleme denetimi için belirlenen zamanlarda veya elle denetlemede bu bağlantıya bakarak kendine ait dosyanın içeriği ile kendi sürüm numaralarını karşılaştırır. Örneğin deneme uygulama için oluşturalım. Denetleme dosyamız deneme = http://www.ipbaccess.com/updatecheck/deneme deneme dosyamızın içeriği; { "version": "2.0.0", // sürüm numarası. Yeni sürüm çıktığında bunu değiştiriyoruz güncel sürümü yazıyoruz. "longversion": 20000, // build numarası bunu da güncelliyoruz. "released": 1423841958, // Bu tarih blgisi time() fonsyonu ile elde edilen güncelleme tarihidir. "updateurl": "http://www.example.com/myapp/download" // Uygulamanın indirileceği url mesela IPS'deki bağlantısır. } Yeni sürüm çıktığında bu dosyanın içeriğini uygulama sürüm bilgilerine göre güncellersiniz.
 16. 1 point
  Aynen bütün ayarlar değişmiş
 17. 1 point
  Zaten oradaki ayarlara bakarsanız değişmiş olmalı.
 18. 1 point
  Tahminen bu hafta içi bir beta daha gelecek.
 19. 1 point
  XenForo 2 sürümü public edildi. XemForo 2 neredeyse tamamen IPB'ye benzemeye başlamış. Genel hatlarıyla biraz nesnel olarak büyütülmüş ve kullanışlı hale gelmiş sanki. https://xf2demo.xenforo.com/forums/testing/
 20. 1 point
  IPB'nin ilkel hali. Her iki scriptte (IPB/XenForo) mükemmel değil. İkisininde birbirlerine göre üstün olduğu taraflar var ama IPB çok daha gelişmiş olduğu için daha çok sorun içeriyor. XenForo 2 daha çok benzemeye başladı. Özellikle Framework olarak Zend Framework'ten görsel olarak bir şeyler almış görünüyor.
 21. 0 points
  O tema biraz sorunlu bir yapıya sahip geç çıkması doğaldır. Çok fazla uyumsuz yeri vardı ben kontrol ettiğimde. Diğer temalar eksikte olsa çalışıyordu ama o tema hiç çalışmıyor.
 22. 0 points
  The final release will be later in summer 2017, yazmışlar. Bu da Ağustos ayına denk geliyor yaklaşık olarak. Süpriz olursa bence Temmuz olur ancak, bu ay gelmez.
This leaderboard is set to İstanbul/GMT+03:00
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.