Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Earlier
 3. İyi günler, Aktif olan bir dil paketini nasıl silebilirim? Sadece bir rütbeye tanımla dememe rağmen değişikliği kabul etmiyor ve işlemiyor. Bu yüzden silmek istiyorum ama bir türlü beceremedim.
 4. Oscar

  fmturkiye sitesinde oluşan hatalar

  Çok fazla sorun var gibi görünüyor. Son sürümelere güncelleyip IPS'den teknik destek talep edebilirsiniz.
 5. İyi günler. fmturkiye.net sitemizde aldığımız bazı hatalar var.Bunları bir türlü düzeltmedik.Acaba bunları düzeltebilme şansınız var mı? Kullanıcı profillerinde tarih gözükmemesi var.Tarih ve saat hataları bazen bazı kısımlarda da gözüküyor. Gönderilere göndermiş olduğumuz etkileşimlerin resimleri kırık gözüküyor. Üyemizin yaşadığı hata. Ayrıca sitede konu güncellerken 404 hatası,sayfa/içerik bulunamadı,bir hata oluştu gibi farklı durumlarla karşılaşıyoruz. Siyah temamızda da bu hataları alıyoruz.Ayrıca ana sayfada yine tarih ve saatlerin bazısı gözükürken bazıları gözükmüyor. Şuan görseli elimizde mevcut değil ama iletiler kısmında yazılar birbirine karışabiliyor.Yazılar birbirinin üstünde olabiliyor. Şuanlık aklımıza gelen hatalar bunlar.
 6. Nobbyy

  Sitenin Girişini Portal Yapmak

  güncel....
 7. Donatello

  Özel Download Ekranı

  Herkese selamlar, umarım konum doğru yerdedir. Birkaç gündür araştırdığım ancak cevap bulamadığım bir konu var umarım yardımcı olursunuz. Bilhassa @Oscar hocam oldukça deneyimlisiniz ve biliyorsunuz diye düşünüyorum. Forumum için aktif bir Download ekranı yapmak istiyorum. Resmi bir oyun forumuyuz ve bu forumdaki modların nasıl indirileceğiyle alakalı çok yavan bir downoad ekranımız var şu anda. Aşağıdaki görüntüdeki forumunki gibi bir ekran istiyorum ancak o kategorileri nasıl yapmışlar bilmiyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Admin panelinden mi ayarı var, plugin mi ayarlanıyor yoksa kodla mı tasarlamamız gerekli?
 8. Oscar

  güncelleştirme

  Silmenize gerek yok. Biraz geç oldu ama, yeni dosyaları eskilerinin üzerine kopyalaıp güncelleştirme işlemini yapacaksınız.
 9. 4.2 sürümü için iş yoğunluğundan dolayı üzerinde çok fazla çalışamadık maalesef.
 10. Yüklenen bir resimse geçici alandan yüklenen konuma taşınamıyor. PHP sürümü kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Web kontrol panelinizden değiştirilebiliyorsa phpsrümünü değiştirin. IPB 4.x için PHP 7.1 ve 7.3 aralığı gerekli.
 11. no decode delegate for this image format `/tmp/imagickXyyUO6' @ error/constitute.c/ReadImage/544 bu hata nereden alıyorum acaba nasıl düzeltirim ve ne yapmam lazım cevaplar iseniz minettar kalırım
 12. Support kısmı ve diğerleri tam anlamıyla çevrilmemiş anasayfada navtab'daki Support'u değiştiremiyorum
 13. gelişmiş downlaod sistemi nasıl eklerim veya ismi varmı acaba resimdeki gibi
 14. 1Enjoy

  güncelleştirme

  şimdi reis anladığıma göre şuanki ftp deki dosyaları siliceğim yenisini yükleyip kurucağım ondan sonra eksi dosyaları üstüne mi atıcağız biraz açarmısın sana zahmet
 15. Oscar

  güncelleştirme

  Güncelleme işlemi basit. Önce yedek alın. Eski scripti yenisinin üzerine yükleyin ve değişecek dosyalar için onay verin. siteadresi/admin/upgrade ile güncelleme işlemini başlatın.
 16. 1Enjoy

  güncelleştirme

  merhaba @Oscar reis ben ıpb 4.4.2 kullanıyorum sitemde birçok yararlı konu var ve yetki düzeni olsun güzel ayarlamalar yaptım nasıl 4.4.3 e güncellerim dosyaları elimde fakat bilgilerin gitmesini istemiyorum konularım durucak anladın sen beni reis cevaplarsanız sevinirim bilen biri vardır illaki
 17. 1Enjoy

  Online üyeler

  ben online yim ama online göstermiyor beni İPB kendi çevrimiçi eklentisi 5dakika geçti bekliyorum sayfayı yeniliyorum sebebi nedir ?
 18. Merhaba Sitemin Uzantısı forum da siteismi.com Portal ise siteismi.com/portal/ Ben sitenin girişini portal yapmak yani siteismi.com/portal/ yapmak istiyorum.. Nasıl yapabilirim? çok eskiden yapmıştım ve aradan 6 yıl geçti unuttuk
 19. MySimS3k®

  IPB4 Geliştirme Durumu - Developer Mod

  Teşekkürler hocam sorun Türkçe dil paketindeymiş. Silince sorun çözüldü
 20. Oscar

  Editör

  Blok yönetiminden mi söz ediyorsunuz? Tarayıcınızın önvbelleiğini temizleyi veya başka bir tarayıcı ile deneyin.
 21. Sürüme uygun developer dosyalarını yüklediniz mi?
 22. Oscar

  Kurulum Hatası

  conf_global.php dosyasını bulamıyor veya oluşturamıyor. Elle boş olarak oluşturup deneyin. hostunuz safe mod olabilir.
 23. Oscar

  türkçe dilde gif yükleme sorunu

  Sunucu tabanlı sorun ama bunu IPS güncellediydi.
 24. MySimS3k®

  IPB4 Geliştirme Durumu - Developer Mod

  hocam bu işlemi yapınca şöyle bir hata alıyorum DirectoryIterator::__construct(C:\AppServ\www\ips/dev/js/library,C:\AppServ\www\ips/dev/js/library): Sistem belirtilen yolu bulamıyor. (code: 3)
 25. 1Enjoy

  türkçe dilde gif yükleme sorunu

  hosting firmana danış
 26. dil ingilizce iken sorunsuz şekilde gif yükleniyor fakat türkçe dil yapıldığında bu hataları alıyorum; no decode delegate for this image format `GIF' @ error/constitute.c/ReadImage/504 Kod güvenlik nedneiyle gizlendi
 27. MakiLee

  Kurulum Hatası

  Sıfırdan kurulum yapmak istiyorum ama bir türlü olmuyor. Anasayfaya girdiğim de bu hatayla karşılaşıyorum.
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.