Jump to content
Screwy

Bu alanları Nasıl Düzeltebilirim.?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar

Aşağıdaki resimlerde yer alan alanları düzenlemek istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

1: Forum anasayfasına gelince aşağıdaki gibi "Forumlar -" şeklinde isim ekleniyor. Ben bunu kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim?

1.thumb.PNG.f0741e60771a7fae6642a9a72038

2: Forum anasayfasında "FORUMLAR" şeklinde bir h1 etiketi var. Bu yüzden sanırım tam emin değilim ama sağdaki sidebar yukarda kalıyor. Bu yazıyı kaldırırsam forumla aynı hızaya gelir diye düşünüyorum. Bu yazıyı nasıl kaldırabilirim.

2.thumb.PNG.ca130b4c0aa63bec95e2bd16f8c5

3: Bu sitedeki gibi anasayfada güncel konular ve iletiler kısmını nasıl yapabilirim?

4: Birde siteye resimleri ve videoları ek olarak eklemek yerine resimleri link olarak yani resim upload servislerinden direct link ile videolarıda youtube gibi mesela kodları ile nasıl paylaşabiliriz? Editörde yok sanırım buna dair herhangi bir şey

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyarı : Birden fazla konu başlığını  böyle tek başlık altında toplamanız hem kurallara uygun değil hemde sorularınıza bu şekilde cevap almanız zor olur. Aynı zamanda herkes yanıtlayamadığı gibi çöp konu olur.

* Güncel İletiler uygulamasını ben yaptım henüz bitmiş değil onun için şimdilik paylaşamıyorum.

* Forum ana sayfasındaki Forum ana kategori başlığını temalardan editleyerek kaldırabilirsiniz ama bunu her tema için yapmak hem uzun iş hemde bizim önermediğimiz bir yoldur. Bunun için ufak bir plugin yaptım şimdi eklerim download bölümüne oradan alabilirsiniz.

.Diğer sorularınız için forum tarafından otomatik eklenen özelliklerdir Title gibi sadece ana başlığı Admin -> Genel Ayarlar bölümünde Site adı alanından değiştirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
    • 1 Posts
    • 477 Views
    • 7 Posts
    • 872 Views
    • 8 Posts
    • 48 Views
    • 7 Posts
    • 2919 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.