Jump to content
Nobbyy

Siteye Açılan Her Konunun Facebook Sayfasında Yayımlanması

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Wordpress'te bazı eklentiler vardı özellikle izleme siteleri her açılan sunumu facebook ve bloglarda yayımlıyordu otomatik olarak.

Aynı şekilde ipboard' içinde bir eklenti mevcut mu?  misal ben Sitemde belirttiğim katagoride her açılan konunun facebook sayfamızdada otomatik olarak açılmasını istiyorum..  Bunun için neler yapabiliriz? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Saygılar.

RSS Graffiti yoluyla sitenizde açılan konuların RSS kanalı kullanılarak Facebook sayfanızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

https://apps.facebook.com/rssgraffiti/

Merhaba üstad denedim alttaki resimdeki kadar gidebildim. sonrasında sayfama döndüğümde ise hata mesajı cıktı.

Üzgünüz, kullanmakta olduğun uygulama yanlış yapılandırılmış. Lütfen daha sonra tekrar dene.

ben mi hata yaptım? yoksa başka bir sorun mu oldu anlamadım. detaylı bana anlatabilirmisiniz adım adım. nerede hata yaptım?

b8v0rZ.png

Yapmışsınız işte. Orada OFF yazan yeri ON yapın tamamdır.

Yapmışsınız işte. Orada OFF yazan yeri ON yapın tamamdır.

yaptım yine olmadı üstad.  saat işareti olan kısımda zaman ayarları var

"Frequency Scheduling"  bu bölüm  buradan  "every half an hour"  seçili yinede portalde konu actıgımda sayfada cıkmıyor

• Her yarım saatte bir seçeneğini seçmişsiniz. dolayısıyla her yarım saatte bir çekiyor konuları

Bende de çalışmıyor malesef bende yarım saat te bir çeksin diye  ayarladım. üstelik tüm ayarlarını da yaptım ancak nedense RSS feed leri çekmiyor 6 adet te Error vermiş, acaba ben RSS ayarları ile iilgili bir yanlışlık mı yapıyorum, bunun başka bir ayarı var mı ki, ne yapmalıyım ?
Teşekkürler.
ydpMJM.png

Bende calısıyor. Ama limit 300 gösteriyor.  şuanda  3/ 300 posts yazıyor.

Bende calısıyor. Ama limit 300 gösteriyor.  şuanda  3/ 300 posts yazıyor.

Neyin limiti o?

Her seferinde belirlediğiniz kadar iletiyi gönderir mesela 20 ileti dersin. Yarım saatte bir RSS yayınındaki 10 iletiyi alır FS sayfasına ekler.  Yani son iletileri alır yollar bu da çok normal. 

Neyin limiti o?

Her seferinde belirlediğiniz kadar iletiyi gönderir mesela 20 ileti dersin. Yarım saatte bir RSS yayınındaki 10 iletiyi alır FS sayfasına ekler.  Yani son iletileri alır yollar bu da çok normal. 

Burayı kast ediyorum üstad.

4mVVYY.jpg

300 gösteren yer aylık ileti sınırıdır. Yani free özelliğinde 300 ileti gönderebilirsin. Sonrası için ya paket alacaksın ya da Premmium olacaksın.

Bende 2000 o limit ücret ödedim.

Ancak işin kötüsü hiç bir şey yayınlamıyor, tüm ayarlarımı yaptım aslında, RSS export ta baktım, oradaki RSS linkini yapıştırdım uygulamaya, ancak hala forumdan Facebook a herhangi bir veri çekmiyor.

Birde kaza ile Arşiv i açmışım tüm konular arşivlendi, ne düzenleme yapılabiliyor nede cevap yazılabiliyor, arşivi kaldırmayı da buldum, arşivi kaldırılan konuların hepsini gösteriyor ancak konunun içerisini girince hala bu konu arşivlenmiş diyor bundan da bir şey anlamadım.

Bende 2000 o limit ücret ödedim.

Ancak işin kötüsü hiç bir şey yayınlamıyor, tüm ayarlarımı yaptım aslında, RSS export ta baktım, oradaki RSS linkini yapıştırdım uygulamaya, ancak hala forumdan Facebook a herhangi bir veri çekmiyor.

Birde kaza ile Arşiv i açmışım tüm konular arşivlendi, ne düzenleme yapılabiliyor nede cevap yazılabiliyor, arşivi kaldırmayı da buldum, arşivi kaldırılan konuların hepsini gösteriyor ancak konunun içerisini girince hala bu konu arşivlenmiş diyor bundan da bir şey anlamadım.

arşivden önceki yedeğini yükle sonra yeniden rss ile dene bi ?

Güncel!!!

www.rssgraffiti.com. Sitesi kapandığı için facebook uygulaması çalışmıyor. Sizce ne yapmalıyım? Bana başka ne öneriyorsunuz? RSS deki konuları face sayfasında otomatik açması için?

Teşekkürler.