Jump to content
Sign in to follow this  
Judgment

IPB 3 Code Destek

Recommended Posts

Burda BBCode Nasıl Yapılır Onu Göreceğiz.96956443.pngCustom BBCode = UyarıCustom BBCode Description = Uyarı mesajı verirCustom BBCode Example = [uyari ]uyarı Mesajı[/uyari]Custom BBCode Tag = uyariCustom BBCode Replacement = <uyari><pre class='message error'>{content}</pre></uyari>Burdada Ünlem Simgesiyle Değişik bir Uyarı Code Oluşturduk.Custom BBCode = UyarıCustom BBCode Description = Uyarı mesajı verirCustom BBCode Example = [uyari ]uyarı Mesajı[/uyari]Custom BBCode Tag = uyariCustom BBCode Replacement = <uyari><pre class='message information'>{content}</pre></uyari>111hh.jpg

Zor olmaz mı silinen konulara elle ekleyeceksiniz bbcode ile.Onun yerine mod olarak yapabilir veya yaptırabilirsiniz silinen konular için.Otomatik olarak silinen konulara eklenir.

Sadece Tek seferliğine yapıp mod olarak göstereceğim sadece nasıl yapılır code lazım

BBcodeCustom BBCode = UyarıCustom BBCode Description = Uyarı mesajı verirCustom BBCode Example = [uyari ]uyarı Mesajı[/uyari] Custom BBCode Tag = uyariCustom BBCode Replacement = <uyari><pre class='message error'>{content}</pre></uyari> Diğer ayarları da biliyorsunuzdur.Bu şekilde görünür;

Bu bir BBCode uyarı mesajı denemesidir

Hocam Bu bir BBCode uyarı mesajı denemesidir Mesajının Code'nu paylaşabilirmisiniz?

Hocam Bu bir BBCode uyarı mesajı denemesidir Mesajının Code'nu paylaşabilirmisiniz?

Konuya bakmıyor musunuz siz istemiştiniz? 4. Mesajda verdik ya. :)

Konuyu ben açtım biliyorum :) Ancak BBcodeCustom BBCode = UyarıCustom BBCode Description = Uyarı mesajı verirCustom BBCode Example = [uyari ]uyarı Mesajı[/uyari]Custom BBCode Tag = uyariCustom BBCode Replacement = <uyari><pre class='message error'>{content}</pre></uyari> Verdiğiniz örneğinin mantığını anlatım Code'ları ile ilgili bir taslak verirseniz yapabilirim.LocalHostumdaki ManagerBBCode' Sizin belirtiğiniz Code ile ilgili örnekleri göremedim geliştirmek için bir kaç deneme yapacaktım.Manager BBCode Sayfamdan Bir Görüntü;222ri.jpg

Ya ben anlamadım ya siz?Çalışan halini verdim.Yukarıda verdiğimi parametrelere göre bbcode ekleyeceksiniz ve kullanacaksınız, taslaklık bir şey yok.

Verdiğinizi Parametreyi Uygun Şekilde Ekledim Zamanınızı Aldıysam Kusura Bakmayın !Bilmediğimiz için Soruyoruz,Buyrun Kullanmaya Başlayınca Code Çalışmadı;wwwnt.jpg Resimde Gösterdiğim Yerleri Düzenledim Aşağısında Kalan Diğer Özeliklere Dokunmadım.

Use option tag demişsiniz o özeliği ben eklememiştim.Verdiğim özelliklere göre yapın diğer seçeneklere dokunmayın.Çok basit bir olay yukarıda yazdığım yerleri ekleyin sadece.

sanırım resimler Herşeyi Anlatıyor.(LocalHost Kullanıyorum Teknik Sorun Ondanda Kaynaklanma Gibi Durum Olabilir)img%7Boption%7Dhttp://img11.imageshack.us/img11/9900/55209453.jpg%7Boption%7Dhttp://img607.imageshack.us/img607/5248/77423814.jpg]postta deneme mesajı yazdıktan sonra,28770869.jpg

bu şekilde kullanacaksınız;

Deneme mesajı şeklinde kullanacaksınız
Bu özellikleri de seçin.

All current all future groupsAvailable all sections