Jump to content
Cem01

vBulletin’den Convert Sonrası Smiley ve Tablo Sorunu

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar;

Yaklaşık 1 hafta önce vB 4.2.5 forumumu IPB 4.3.5’e convert ettim. Üyeler, konular, mesajlar gayet güzel bi şekilde taşındı ancak smileylerde ve tablo kodlarında problemler var. Şöyle ki:

vBulletin’de /smilies klasörünün içinde 70-80 kadar smileyim vardı, bunlar sorunsuz bir şekilde taşınmış ve mesajlarda sorunsuz bi şekilde gösteriliyor. Ancak /smilies klasörünün içinde 6-7 tane alt klasör vardı bu klasörlerde de birçok smileyim vardı. IPB bu alt klasörleri convert etmemiş. Dolayısıyla bu klasörlerdeki smileyler mesajlarda sadece yazı olarak gözüküyor. Ben de bu klasörleri manuel olarak upload edeyim ve vBulletin’deki smiley kodlarını aynen vereyim dedim fakat işe yaramadı :(

Aynı şekilde vbulletin’de [td] ve [th] kodlarıyla oluşturduğum tablolar da sadece kod şeklinde gözüküyor; tablo halinde gözükmüyor.

Yapabileceğim herhangi bir şey var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veritabanını editlemen lazım. Bul değiştir yaparak veritabanı içindeki ifadeleri ve yollarını düzenleyebilirsin.  vBulletin tablo ve th tagleri desteklenmiyor onları da aynı yolla düzenleyebilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
    • 3 Posts
    • 1353 Views
    • 1 Posts
    • 144 Views
    • 3 Posts
    • 185 Views
    • 7 Posts
    • 1286 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.