Jump to content
LastDon

Mağaza/Market İşlemleri

Önerilen İletiler

Merhaba. Forumumda market işlemlerini açtım fakat aklıma takılan bir soru var.

Ürün koyup ödeme almak istediğimde direkt ürüne para yatırabiliyor kullanıcılar. Peki kendi hesaplarına para yatırma gibi bir durum yok mu, veya böyle bir eklenti? Yani demek istediğim şu:

Kullanıcı forum üzerinde 50 liralık bir yatırım yapacak. O para hesabında duracak, sonra istediği ürüne içinden harcama yapabilecek.

Yani adam 50 lira hesaba atıp ödeme bildirimi yapacak bana, ben onun forum hesabına 50 lirayı yükleyeceğim. Sonra koyduğum ürünlerin içinden istediğini alabilecek parasıyla, ister şimdi ister 1 hafta sonra.

Biraz kurcaladım ama böyle bir şey bulamadım. Tam olarak bilgilendirme var mı bununla ilgil? Mağaza olayını detaylı anlatan bir rehber varsa da çok memnun olurum pek bulamadım ve net ayarlarını yapamadım. 

Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mağaza kısmında sanal pos entegrasyonunu nasıl yapıyoruz? Mesela ben birçok sitemde iyzico kullanıyorum alt yapı olarak, onu entegre etme şansım olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkonsoy, 39 dakika önce yazdı:

Mağaza kısmında sanal pos entegrasyonunu nasıl yapıyoruz? Mesela ben birçok sitemde iyzico kullanıyorum alt yapı olarak, onu entegre etme şansım olabilir mi?

iyizco için şirket olmaya gerek var mı yoksa direk kullanabiliyor muyuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim sorduğum sorunun da yanıtını bilen var mı? @loving @cenkonsoy  Hesaba para yükleme gibi bir şey mümkün oluyor mu IPB'de, yani adam 50 lira yatırabilip sonra onu harcama gibi bir şansı oluyor mu forumumun üzernde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında benimde boyle bir sorunum var. yokmu yardımcı olabilecek arkadaş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
    • 2 Posts
    • 1398 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.