Jump to content
loving

IPB - iOS ve Android APP

Önerilen İletiler

Merhaba; ipb forumlarımız ile %100 uyumlu çalışan app'lar var mı misal lisans anahtarımızı gireceğiz bir takım başka bilgileri verip foruma entegre edebileceğimiz ve google market ve apple markete yükleyip herkesin ulaşabileceği ? bu yönde bir app hizmeti var mı ? Çünkü kullanıcılar her zaman foruma giremiyor gelen iletileri fark edemiyorlar vs. Böyle bir şey varsa bayağı iş görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tapatalk'ın öyle bir uygulaması var IPB için. Aylık 10$ karşılığında kendi uygulamanız oluyor.  Android developer lisansı gerekiyor yalnız. IOS için kendi developer  lisansını kullanıyor.  Mesela bizim IPB için uygulamamız var ama ödeme yapmadığımız için demoya düştü. Görmek ve incelemek için IPBAccess olarak aratabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kapattım tapatalk ve uygulamalarını. Aşırı pahalı ve uygulama, kendi temel uygulamasından fazla kötü. 5 kere mail attım cevap bile vermediler fiyat konusunda velhasıl 5 para etmez şirkettir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet bazen anlaşamıyoruz. Bir kaç arkadaşa uygulama hazırladım oradan onlarda şimdilik sıkıntı yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkıntı tamamen şirketin mantalitesinde yani yaptıkları para tuzaklarında. Zamanında pro uygulamalara para ödedik sonra sistem değişti (mobil uygulamaların ücretsiz fakat uygulama içi opsiyonlar sunmaları) diye onu bıraktılar bizden almaya başladılar :D Süs payı 1.5 sene hediye edip sonra paraya bağlamaya çalışmalar falan. Forumlar olmasa ne yapacaklar acaba merak ediyorum. Daha iletişime geçemiyorum bir de adamların eline verini emanet ediyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
    • 14 Posts
    • 540 Views
    • 1 Posts
    • 255 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.