Jump to content
Oscar

IPS Community Suite 4.2.7 Final Çıktı

Önerilen İletiler

IPS Community Suite 4.2.7 Beta 1 Yayınlandı

IPS Community Suite 4.2.7 Beta 1 sürümü 4.2.6 sürümünün temizlenmiş ve elden geçmiş halidir.

4.2.7 : 10.01.2018

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beta 3 geldi ve düzenlenen ve eklenen özellikler belirlendi.

Alıntı

This is a maintenance release to fix reported bugs. Other changes include:

• RSS feeds now use guest page caching system
  • Analytic tracking code has been moved to inside head tag
  • Ad code placement has a new setting to clarify how sidebar display should be handled
  • Various enhancements to Redis engine including data stored encrypted at rest
  • Search result improvements 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beta 4 bakım sürümü gelmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar, 19 saat önce yazdı:

Beta 4 bakım sürümü gelmiş

Güzel abi bu yeni sürüm duyurusu yapılmıştı sanırım geçen ondan ses seda var mı ? bayağı merak ediyorum bu kadar hızlı beklemiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni sürüm üzerinde çalışıyorlar onu biliyorum ama henüz gelişmelerden haber yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha fazla ne ekleyebilir ki diye düşünüyorum özelliklerden ziyade görsellik üzerinde durmaları gerekiyor. Özellik olarak neredeyse her şey var.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar bir hata ile biz bir temasını aldık. Yalnız son sürümü almak istiyoruz. yolu yordamı nedir biri destek verebilir mi nereden indirebiliriz. nasıl kurabiliriz acil destek lütfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sportlinetr1, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir hata ile biz bir temasını aldık. Yalnız son sürümü almak istiyoruz. yolu yordamı nedir biri destek verebilir mi nereden indirebiliriz. nasıl kurabiliriz acil destek lütfen

Temayı nereden aldıysanız o siteden son sürümünü indirebilirsiniz. Keza aynı yerde kurulum detayları yazması gerek, çok basittir. Acele etmeden sakince bakmanızı öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.2.7 sürümü Çıktı

Key Changes

4.2.7 is a maintenance release that fixes issues identified in 4.2.6 and also adds settings to help with GDPR compliance.

This release also contains several security updates.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce fark etmedim sanırım bu sürümde geldi. .pdf link ekleyince görüntülenebilir hale getiriyor. Ama tek sayfa çıkıyor ve link de kayboluyor. Dünyanın en saçma özelliği eklendi herhalde.  Ben de ise arızalı çalışıyor sanırım 3.parti uygulamalardan lakin ben bunu kapatmak istiyorum diye ticket açtım. 

Buyrun bu şekilde.

numara_tasima_yonetmelik.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBCode yapısında fak değişiklikler olmuş.  IMDB uygulamasında bir sorunu düzeltmeye çalışıyorum eski sürümde çalışıyor bu son sürümde çalışmıyor. PDF eklenen özelliği bulamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak lütfen giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra yorum yazmanız mümkün olacak.

Giriş Yap
    • 16 Posts
    • 342 Views
    • 1 Posts
    • 153 Views
    • 11 Posts
    • 205 Views
    • 118 Posts
    • 14504 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.