Jump to content
loving

Toplu lisans almak ?

Önerilen İletiler

Merhaba; konu içeriği olsun diye tek başlık altında sormak istemiyorum malum google başlıklardan da indeks alıyor diye her merak edilen soruya başlık açıyorum admin umarım yanlış bir yol izlemiyorumdur.

Benim 1 adet lisanslı forumum var zaten ama yeni yapacağım 3 projeye daha almak istiyorum lisans.

Toplu lisans alımı diye bir seçenek sunuyor mu ipb ? misal tekil lisans forum için sadece 200 $ iken 3 projeye bir anda alsam 200 $ x 3 : 600 $ yerine misal 450 $ gibi bir seçenek var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu tür konuların önü açık hocam ben olsam ips'e teklif sunarım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu sormamız lazım haklısınız. Peki tek kullanıcı açtığımızı var sayalım ipb'de sisteme giriş için bu kullanıcı olarak 1'den fazla lisansı o tek kullanıcıya bağlayabiliyor muyuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
loving, 20 dakika önce yazdı:

Bunu sormamız lazım haklısınız. Peki tek kullanıcı açtığımızı var sayalım ipb'de sisteme giriş için bu kullanıcı olarak 1'den fazla lisansı o tek kullanıcıya bağlayabiliyor muyuz ?

Onun bir sınırı yok benim bazı hesaplarımda 3-5 lisans var. İstediğiniz kadar alırsınız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oscar, 8 dakika önce yazdı:

Onun bir sınırı yok benim bazı hesaplarımda 3-5 lisans var. İstediğiniz kadar alırsınız. 

Peki hocam birden fazla lisans alma konusunda sizin tecrübeniz var mı ? tek ödeme'de ? indirim vb gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirim yok. Her yıl 27 Kasım tarihinde Black Friday günlerinde her hizmette %10 indirim yapıyorlar.  Satın alma, güncelleme vs.  

Daha detaylı bilgi için destek bölümünden IPS'ye yazabilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
    • 7 Posts
    • 1453 Views
    • 2 Posts
    • 126 Views
    • 11 Posts
    • 5876 Views
    • 8 Posts
    • 1316 Views

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.