Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Son hafta
 2. Merhaba Arkadaşlar. Sitemde Sürekli " There appears to be an error with the database." Sorunu alıyorum. Örnek Resim: Ben artık yoruldum. Sürekli plesk panel alıyorum ve database ve tabloları tamir ediyorum. Öyle düzeliyor. Bunun kalıcı bir formülü yokmu? Bunalttı beni sürekli lisansa para vermek ve sürekli sitenin offline olması? Bu konuda ciddi şekilde sizden destek bekliyorum.. Teşekkürler.
 3. Daha eskiler
 4. Nobbyy

  Sitenin Girişini Portal Yapmak

  Merhaba Arkadaşlar. Sitemde Portal Bulunmakta. Bu uzantı forum http://www.nostaljifilmindir.com/ Ben ise portal'ın site girişinde açılmasını istiyorum.. http://www.nostaljifilmindir.com/portal/ nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim...
 5. iphone4

  Rengini değiştirmeyi bulamadım

  Tema üreticisine yazarsanız çok daha basit yollarını gösterir.
 6. DicDale

  Rengini değiştirmeyi bulamadım

  Arka planı çok aşırı beyaz ve yazılar okunmuyor :/ Tema ayarlarında her renk değiştirme bölümünü denedim fakat değişmedi bunu css dosyalarından nasıl değiştirebilirim.
 7. Nobbyy

  IPB 3.X.X VDS VE Optimize?

  Merhaba arkadaşlar. 6 Yıllık Sitem Şuanda Açılmıyor. Firmam VDS Değişti. Sitemi Batırdı. Sürekli Database Hatası Alıyorum. Destek Sağlayamıyorlar. Bildiğiniz Zorbalığa Marus Kaldım. Adam Bana Ben Yazılımcımıyım Diyor? Halbuki Çalışan Siteyi Kafasına Göre Taşıyıp Farklı Panel Açtı Ve Site Şuanda Offline.. Bu Konuda Bana Ücretli Veya Ücretsiz Size Kalmış Yardım Edecek Dost Arıyorum. Durumum Çok Kötü. Sürüm Yükseltmemi İstiyorlar Şuan İçin Sürüm Yükseltemem. Varmı Sizin Sitelerinizi Barındırdığınız İPB Konusunda Uzmanlar? Tanışalım Ticaret Yapıp Siteni Yeniden Online Yapalım. :(
 8. Nobbyy

  3.x.x Lisansım var 4.x.x için ne kadar ödemem lazım?

  aktif etmem için 30 dolar sanırım ödemem gerekli demi? 6aylık güncelleme?
 9. iphone4

  3.x.x Lisansım var 4.x.x için ne kadar ödemem lazım?

  O zaman lisansınız da aktif değil şu an. Onu aktif etmeniz yeterli. Benim bilgim bu yönde, şimdiye kadar lisansı hiç aksatmadan sürekli ödedim 3'den 4'e geçiş için ekstra vermedim.
 10. Nobbyy

  3.x.x Lisansım var 4.x.x için ne kadar ödemem lazım?

  aktif değilim 3 yıldır 6 ayda bir güncellemedim..
 11. iphone4

  3.x.x Lisansım var 4.x.x için ne kadar ödemem lazım?

  Bir şey ödemeye gerek yok aktif üyelikle zaten yeni sürüm indirebilir durumda olması gerek.
 12. Merhaba 3.x.x Lisansım var. İPS nin lisanslı üyesiyim. 4.x.x geçmek için kaç dolar ödemem lazım? Sıfır lisansmı almam lazım? yoksa 6 aylık periyot için 25 veya 30 dolar mı ödemem gerekli? Bu konuda beni bilgilendirirmisiniz? Teşekkürler.
 13. vbasic2

  Topic Info Hakkında haberler var

  Hocam 3 yıl geçmiş
 14. MySQL sürümü önemli değil. Zaten MySQL 5.5 veya 5.6 veya MariaDB 10.x hepsi olur.
 15. Nobbyy

  3.x.x Sitem İçin Nasıl Bir VDS - VPS Alt Yapısı Olmalı?

  Cevabınız İçin Teşekkürler. Peki Üstadım "MySQL " Sürümünün ne olmasını önerirsiniz 3.4.7 İçin..
 16. IPB 3.4.7, PHP tüm sürümlerinde çalışıyor. PHP 7 uygundur. Geri kalanlar zaten maliyetle ilgili şeyler.
 17. Merhaba. Sitemde 3.4.7 Versiyonu Kullanılmakta. Son Zamanlarda Çok Sıkıntı Yaşıyorum. Sitem VDS Sunucuda Bulunmaktadır. 1 Ay Önce Çalıştığım Firma Yeni VDS Verdi. İP Adresim Değişti. O Gün Bu Gün Sürekli Gerek Nexusda, Gerek Forumda Sürekli Database Hataları Alıyorum... Şimdi Bana Ve 3.X.X Kullananlara Bu Konuda Yardım Etmenizi İstiyorum. İstediğim İse Şudur; 3.4.7. Versiyonunda Tüm Hook, Ve Uygulamalar Ve Seo Sağlıklı Çalışması İçin " Yeni Bir VDS Kurduracağım. Ve Alt Yapısı Nasıl Olmalı? Yeni Kuracağım VDS'ye İPS nin Tamamen Kusursuzca Çalışması İçin Neler Kurulmalı? Neler Yapılmalı?" Bu Konuda Bana Sağlam Ve Sağlıklı Bir Bilgi Verirseniz Çok Sevinirim... Saygılar...
 18. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Kurallara uymayan SMS operatörlerini kapatıyorlar sonra.
 19. Nobbyy

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Aradım ben sms vitrinini bugün. Bana dedilerki üye olurken evraklarınızı girdiniz demi? ve vergi levhasını? ben gerekli evrak bilgilerini girdim ama sitem sıradan bir site olduğu için vergi levham yok dedim. Karşımdaki bayan ise tamam sorun değil bir sorun teşkil etmez dedi. "zaten bir sorun olursa tüm müşterilerimize biz sms atar duyurusunu yaparız" cümlesini kullandı.
 20. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Telefon edip sorman lazım. SMS başlıklarında artık site isimleri kullanılamazmış. O zaman mesajların başlıklı olmasının ne anlamı var ki.
 21. Merhaba aradan 2 yıl geçtikten sonra konuyu güncele çekiyorum. Şuanda varmı bildiğiniz bir ücretsiz uygulama? sitemde açılan konuları facebook sayfamda otomatik yayımlanması için? 2 yılda çok sistem değişti. illaki yeni birşeyler vardır diye düşünüyorum.
 22. Nobbyy

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Şimdi benim sitem sms onaylı üyelik ile üyelik alıyor. Ben Film forumu yönetiyorum. Ben nasıl bir evrak göndereceğim ki?
 23. SMS Aktivasyon uygulamasında kullanılacak sms başlıkları için yasal değişiklikler olmuş. İleti merkezinden gelen mesaj bu şekilde. Kişisel siteler ve Forumlar hangi kategoriye giriyor bilmiyorum. Öğrenen olursa paylaşabilir. Veya bir ara arayıp sormam gerekiyor. BTK'nın E.60186 sayılı kararı ile, SMS başlığı tanımlarına ilişkin gerekli evraklar değişmiştir. SMS başlıklarınızın otomatik olarak iptal edilmemesi için aşağıdaki evrakları, 14 Eylül Cuma tarihine kadar eMarka İletişim A.Ş. adına KARGO ile göndermenizi rica ederiz. Sorun yaşamamanız için gerekli olan evraklar: Adınız ve Soyadınız ile, SMS göndermek için: T.C. kimlik belgesi fotokopisi, Unvan kullanılması halinde, (Dr. Av. vb.) unvanı ispatlayıcı belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Şirket unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, T.C. kanunlarına göre kurulmuş şirket tarafından, imzalı ve kaşeli, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, veya Ticaret Sicil Kaydı, veya Unvanı ispatlayıcı diğer resmi belgeler. eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Kamu kurum ve kuruluş unvanı ile, SMS göndermek için: Kurum adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, İlgili kamu kurum ve kuruluşundan alınmış resmi belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Dernek veya STK unvanı ile, SMS göndermek için: STK adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili sivil toplum kuruluşundan alınmış belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Tescilli marka adı ile, SMS göndermek için: Marka sahibi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, Marka sahipliğini ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Bayiliği veya temsilciliği yapılan bir firma unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili firma veya kuruluş izninin alındığını ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) NOT: BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı kararı ile, gerekli evraklar değişmiştir ve internet sitesi adreslerini, SMS başlığı olarak kullanılması yasaklanmıştır. Yukarıdaki evrakları ve abonelik sözleşmesinin aslını (tüm sayfaları kaşeli / imzalı, EK-2 ve EK-3’te bulunan formlar doldurulmuş olarak) ARAS KARGO - 1318738011254 nolu şirket kodu ile, karşı ödemeli olarak, eMarka İletişim A.Ş. adına göndermenizi rica ederiz. eMarka İletişim A.Ş.
 24. Cem01

  CKEditör Açılır Menü Sorunu

  Konuyu açmış bulundum ama bütün ayarları kurcalayınca çözdüm sorunu arkadaşlar. Admatic Reklamını headerin altı konumuna yerleştirmiştim, onun konumunu sliding forums.. olarak değiştirdim; düzeldi.
 25. Merhaba arkadaşlar, Ekteki videodaki gibi CKEditör'de açılır menülere (yazı tipi, boyutu, rengi vb.) tıkladığım zaman mouseu ilerletemiyorum; menü anında kapanıyor. Sorun nedir acaba? editorsorunu.mov
 26. Oscar

  Blok Yönetimi

  bu sorun genelse eksik veya bozuk script dosyalarından meydana gelir. Yeni sürümü indirip tekrar yüklemeyi deneyin.
 27. Oscar

  Sağ tarafta son konular kısmı

  Güncel konular vs gibi yerleşik bloklar CMS blok yönetiminden ekleyebilirsiniz. Bazı güncel konular gibi daha özel eklentiler IPS'de mevcut. Kategorilere resim ekleme özelliği mavcut. Forumlar ve Kategoriler bölümünden bakabilirsiniz.
 1. Daha fazla aktivite göster
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.