Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Son hafta
 2. Merhaba. Sitemde 3.4.7 Versiyonu Kullanılmakta. Son Zamanlarda Çok Sıkıntı Yaşıyorum. Sitem VDS Sunucuda Bulunmaktadır. 1 Ay Önce Çalıştığım Firma Yeni VDS Verdi. İP Adresim Değişti. O Gün Bu Gün Sürekli Gerek Nexusda, Gerek Forumda Sürekli Database Hataları Alıyorum... Şimdi Bana Ve 3.X.X Kullananlara Bu Konuda Yardım Etmenizi İstiyorum. İstediğim İse Şudur; 3.4.7. Versiyonunda Tüm Hook, Ve Uygulamalar Ve Seo Sağlıklı Çalışması İçin " Yeni Bir VDS Kurduracağım. Ve Alt Yapısı Nasıl Olmalı? Yeni Kuracağım VDS'ye İPS nin Tamamen Kusursuzca Çalışması İçin Neler Kurulmalı? Neler Yapılmalı?" Bu Konuda Bana Sağlam Ve Sağlıklı Bir Bilgi Verirseniz Çok Sevinirim... Saygılar...
 3. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Kurallara uymayan SMS operatörlerini kapatıyorlar sonra.
 4. Nobbyy

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Aradım ben sms vitrinini bugün. Bana dedilerki üye olurken evraklarınızı girdiniz demi? ve vergi levhasını? ben gerekli evrak bilgilerini girdim ama sitem sıradan bir site olduğu için vergi levham yok dedim. Karşımdaki bayan ise tamam sorun değil bir sorun teşkil etmez dedi. "zaten bir sorun olursa tüm müşterilerimize biz sms atar duyurusunu yaparız" cümlesini kullandı.
 5. Daha eskiler
 6. Oscar

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Telefon edip sorman lazım. SMS başlıklarında artık site isimleri kullanılamazmış. O zaman mesajların başlıklı olmasının ne anlamı var ki.
 7. Merhaba aradan 2 yıl geçtikten sonra konuyu güncele çekiyorum. Şuanda varmı bildiğiniz bir ücretsiz uygulama? sitemde açılan konuları facebook sayfamda otomatik yayımlanması için? 2 yılda çok sistem değişti. illaki yeni birşeyler vardır diye düşünüyorum.
 8. Nobbyy

  SMS Başlıkları hakkında gelişme

  Şimdi benim sitem sms onaylı üyelik ile üyelik alıyor. Ben Film forumu yönetiyorum. Ben nasıl bir evrak göndereceğim ki?
 9. SMS Aktivasyon uygulamasında kullanılacak sms başlıkları için yasal değişiklikler olmuş. İleti merkezinden gelen mesaj bu şekilde. Kişisel siteler ve Forumlar hangi kategoriye giriyor bilmiyorum. Öğrenen olursa paylaşabilir. Veya bir ara arayıp sormam gerekiyor. BTK'nın E.60186 sayılı kararı ile, SMS başlığı tanımlarına ilişkin gerekli evraklar değişmiştir. SMS başlıklarınızın otomatik olarak iptal edilmemesi için aşağıdaki evrakları, 14 Eylül Cuma tarihine kadar eMarka İletişim A.Ş. adına KARGO ile göndermenizi rica ederiz. Sorun yaşamamanız için gerekli olan evraklar: Adınız ve Soyadınız ile, SMS göndermek için: T.C. kimlik belgesi fotokopisi, Unvan kullanılması halinde, (Dr. Av. vb.) unvanı ispatlayıcı belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Şirket unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, T.C. kanunlarına göre kurulmuş şirket tarafından, imzalı ve kaşeli, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, veya Ticaret Sicil Kaydı, veya Unvanı ispatlayıcı diğer resmi belgeler. eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Kamu kurum ve kuruluş unvanı ile, SMS göndermek için: Kurum adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, İlgili kamu kurum ve kuruluşundan alınmış resmi belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Dernek veya STK unvanı ile, SMS göndermek için: STK adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili sivil toplum kuruluşundan alınmış belge, e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) alınan, Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesi, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Tescilli marka adı ile, SMS göndermek için: Marka sahibi olan kişinin, T.C. Kimlik belgesi fotokopisi, Marka sahipliğini ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) Bayiliği veya temsilciliği yapılan bir firma unvanı ile, SMS göndermek için: Şirket adına imza yetkisi olan kişinin, T.C. kimlik belgesi fotokopisi, İlgili firma veya kuruluş izninin alındığını ispatlayıcı belge, eMarka İletişim - Abonelik Sözleşmesi'nin aslı. (Tüm sayfaları, ıslak imzalı olarak.) NOT: BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı kararı ile, gerekli evraklar değişmiştir ve internet sitesi adreslerini, SMS başlığı olarak kullanılması yasaklanmıştır. Yukarıdaki evrakları ve abonelik sözleşmesinin aslını (tüm sayfaları kaşeli / imzalı, EK-2 ve EK-3’te bulunan formlar doldurulmuş olarak) ARAS KARGO - 1318738011254 nolu şirket kodu ile, karşı ödemeli olarak, eMarka İletişim A.Ş. adına göndermenizi rica ederiz. eMarka İletişim A.Ş.
 10. Cem01

  CKEditör Açılır Menü Sorunu

  Konuyu açmış bulundum ama bütün ayarları kurcalayınca çözdüm sorunu arkadaşlar. Admatic Reklamını headerin altı konumuna yerleştirmiştim, onun konumunu sliding forums.. olarak değiştirdim; düzeldi.
 11. Merhaba arkadaşlar, Ekteki videodaki gibi CKEditör'de açılır menülere (yazı tipi, boyutu, rengi vb.) tıkladığım zaman mouseu ilerletemiyorum; menü anında kapanıyor. Sorun nedir acaba? editorsorunu.mov
 12. Oscar

  Blok Yönetimi

  bu sorun genelse eksik veya bozuk script dosyalarından meydana gelir. Yeni sürümü indirip tekrar yüklemeyi deneyin.
 13. Oscar

  Sağ tarafta son konular kısmı

  Güncel konular vs gibi yerleşik bloklar CMS blok yönetiminden ekleyebilirsiniz. Bazı güncel konular gibi daha özel eklentiler IPS'de mevcut. Kategorilere resim ekleme özelliği mavcut. Forumlar ve Kategoriler bölümünden bakabilirsiniz.
 14. farukalpay

  Sağ tarafta son konular kısmı

  Merhaba, biri bana bunları hangi eklentiler ile yapabileceğimi yazabilirmi?
 15. Oscar

  vBulletin’den Convert Sonrası Smiley ve Tablo Sorunu

  Veritabanını editlemen lazım. Bul değiştir yaparak veritabanı içindeki ifadeleri ve yollarını düzenleyebilirsin. vBulletin tablo ve th tagleri desteklenmiyor onları da aynı yolla düzenleyebilirsiniz.
 16. Cenksmert1455

  Blok Yönetimi

  Herkese merhabalar dün ips community 4.3.5 sürümüne geçiş yaptım fakat ana sayfada blok yönetimi sürükle bırak işlevi çalışmıyor neden olabilir yardımcı olur musunuz?
 17. Merhaba arkadaşlar; Yaklaşık 1 hafta önce vB 4.2.5 forumumu IPB 4.3.5’e convert ettim. Üyeler, konular, mesajlar gayet güzel bi şekilde taşındı ancak smileylerde ve tablo kodlarında problemler var. Şöyle ki: vBulletin’de /smilies klasörünün içinde 70-80 kadar smileyim vardı, bunlar sorunsuz bir şekilde taşınmış ve mesajlarda sorunsuz bi şekilde gösteriliyor. Ancak /smilies klasörünün içinde 6-7 tane alt klasör vardı bu klasörlerde de birçok smileyim vardı. IPB bu alt klasörleri convert etmemiş. Dolayısıyla bu klasörlerdeki smileyler mesajlarda sadece yazı olarak gözüküyor. Ben de bu klasörleri manuel olarak upload edeyim ve vBulletin’deki smiley kodlarını aynen vereyim dedim fakat işe yaramadı Aynı şekilde vbulletin’de [td] ve [th] kodlarıyla oluşturduğum tablolar da sadece kod şeklinde gözüküyor; tablo halinde gözükmüyor. Yapabileceğim herhangi bir şey var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
 18. Oscar

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  Tablonun boşaldığından emin misiniz? Kontrol ettiniz mi?
 19. BlueTornado

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  Malesef bir işe yaramadı
 20. Oscar

  IPB 4.2 Türkçe Dil Paketi (29.07.2017)

  En son çeviriyi henüz ekleyemedim. Bazı eksikleri var onları da düzenleyip eklerim.
 21. Cem01

  IPB 4.2 Türkçe Dil Paketi (29.07.2017)

  Teşekkürler diller kısmında Türkçeyi seçip %d g diye aratıp düzelttim.
 22. iphone4

  IPB 4.2 Türkçe Dil Paketi (29.07.2017)

  Dil kısmından düzenleyeceksiniz. Bu kelimeleri bulup doğru şekliyle yeniden düzenlenecek.
 23. Cem01

  IPB 4.2 Türkçe Dil Paketi (29.07.2017)

  Elinize emeğinize sağlık. 😍 Bende de mobilde şu zaman ifadeleri ekteki gibi gözüküyor. Var mıdır düzeltebileceğim bi yer acaba?
 24. Şizofren

  500 Hatası

  Merhaba siteye bir tema kurdum HTTP ERROR 500 hatası alıyorum şimdi siteyi silmeden nasıl kurtarabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum
 25. Oscar

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  PHPMyadmin kullanıyorsanız yabancı gelmeyecektir. Tablo içeriğini boşaltmaya yarıyor ve o tablonun indekslerini sıfırlıyor.
 26. BlueTornado

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  "Flush" Dediğiniz işlem ne oluyor ?
 27. Oscar

  Admin Panel ve Kullanıcı Giriş Hatası

  core_member_history tablosunu phpmyadmin ile flush yapın.
 1. Daha fazla aktivite göster
×

Önemli Bilgilendirme

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.