Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Üzerinde çalışıyorlardır gizli gizli bilemiyorum. Bu sürüm çok sıkıntılı.
 3. Earlier
 4. Beta 10 bugün yayınlandı. Çok az kaldı finale temacılar da harekete geçti artık.
 5. Abi v5 ne zaman gelir bir tahminin var mı?
 6. Beta 5 yayınlandı. Pandemi sebebiyle biraz hızlılar galiba
 7. Bazı geliştiriciler Native uygulama geliştirmek zor olduğu için siteyi PWA'ya çevirip mobil cihazda kullanabiliyorlar. Kolay yöntem ama web aplikasyonu olduğu için cihazın donanımlarına sınırlı erişim sağlıyor. Bildirim özellikleri o nedenle çalışmayabiliyor.
 8. Native uygulamalar birebir cihaz uygulamalarıdır. PWA ise progresive web aplikasyonlarıdır. Forum olduğuna göre PWA gereksizdir bence. Mobil uygulamayı bir site üzerinde kullanmak için onun PWA modeli oluşturulur.
 9. Peki abi PWA ile Native app arasındaki seçim hakkında yorumun nedir? Bazısı niye uygulama yaptınız diyor, ips de iOS'a push yollamıyor yazmış PWA'lar için. https://invisioncommunity.com/forums/topic/446733-mobile-app-progressive-web-app-pwa-for-ipb/?do=findComment&comment=2822578
 10. Parametrik çeviri sistemi çok ilkel bir sistem. Çeviri yapabilmek için neredeyse programcı olmak gerekiyor. XenForo bu işi en iyi yapanlardan ilkidir. IPS bu kafayla giderse sonu vBulletin gibi olabilir. Onun için v5'den biraz umutluyum. RestAPI için bazı taleplerimiz olmuştu mobil uygulama için dikkat almadılar. Kendileri bilir.
 11. En büyük adım mobil uygulama sunacak olmaları galiba. Onun dışında her şey detaylarda gelmiş diyebiliriz. Günü yakalama tadında veya diğerlerinde olanları aktarma gibi, pek araştırmasam da benzer şeylere denk gelmiştim. Bir de yeni çeviri sistemi işi biraz rahatlatacak gibi, bazen belli kalıpları Türkçeye çevirebilmek için kırk takla atıyorduk hatta bazen de düzgün çeviremiyorduk bile.
 12. Normal bir kullanıcıyı etkileyebilecek veye heyecanlandırabilecek bir gelişme yok.
 13. Version 5 gelene kadar güncellemeyi düşünmüyorum.
 14. Aynen öyle tek şey lisan anahtarı. Lisanslı başka bir alan adına taşınabilir veya bulunduğu alan adına lisanslanabilir sadece lisans anahtarı girilir ve spam koruma gibi ek özellikler işlevsel olur.
 15. Bana kalırsa çok güzel bir güncelleme geliyor. Beta 1 bugün yayınlandı, 2 aya final gelir muhtemelen. https://invisioncommunity.com/release-notes/
 16. Hiç tecrübem yok, içinde lisans girilme alanı varsa olur herhalde. Bence bir şekilde çözülür.
 17. Hocam şöyle diyeyim warez kırılmış ipb den bahsediyorum ilerleyen zamanlarda lisans alırsa eğer konular vs aktarılabilir mi lisanslı ipb ye
 18. Hocam konuları vs aktarabilirmiyiz peki?
 19. Lisansı farklı adrese taşıttırırsınız.
 20. Merhabalar bunu nerden bulabilirim?
 21. Bir arkadaşım lisanssız ipb kullanıyor.Lisans alacağını ama lisansı aldıktan sonra konuları vs. nasıl aktaracağını sordu bana bende bilmediğim için size danışmak istedim. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.