Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Resim test for eastic search Resim test for eastic search
 3. Lisans iptal edildiğinde pek sıkıntı çıkarmıyorlar ama site korunmuyor ve güvenlik açıklarına maruz kalıyor. Lisans almanız için uyarılar çıkıyor.
 4. @Oscar bey acaba aktif olan siteye lisansı iptal ettiğinde ne gibi durumlar ortaya çıkıyor ortağım lisansı iptal etti. ipb tarafına iletilince siteye ne olur konular eklenen şeyler silinirmi ? ve yeni lisans almakmı gerekir ?
 5. Merhaba oyun sunucum için forumum mevcut bazı sebeblerden dolayı ortağımla yollarımızı ayırdıgımız için adımıza almıs oldugu lisansı çekti yeni lisans almak istoyprım ipba düşünüyorum. Uygun fiyatlı lisans arıyorum -aracı olarak oscar bey olursa çok iyi olur- özel mesajdan ya da bu konu altında fiyat belirtirseniz çok memnum olurum. Güncel sürüm olursa çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim.
 6. Merhaba arkadaşlar, zekat ile alakalı yapılmış güzel bir formu sizlerle paylaşmak istedim. Yararlı olacaktır sizin için. [IMG]https://www.buyuknet.com/img/pic-whatsapp-image-2019-10-11-at-104156-1570780365.jpeg[/IMG] Buradan Bakabilirsiniz;Zekat hesaplama
 7. Merhaba. Temada düzenleme yapmak istediğimde aşağıdaki gibi bir kayma meydana geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? yada başka postbit örneklerini nasıl bulabilirim araştırdığımda bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim
 8. Eski sürümlerde için öyle eklentiler var. Bu sürüm için IPS'sde eklentiler bölümüne bir bak. Varsa orada vardır yoksa yazdırabilirsiniz.
 9. Merhaba. Gizli konuyu açmak için 10 konuya ihtiyacınız var gibi bir sistemi nasıl aktif edebilirim. Bir eklenti vs var mı acaba bunun için ?
 10. SQL hata raporların bakın veritabanı tablolarından bazılarında sorun olmalı.
 11. Merhaba Öncelikle Kıymetli Arkadaşlarim, Web Siteme ipb Kurdum Fakat Admin Panele Girdigimde Veritabanı Hatasi Veriyor . Nasil Çözebilirim Yardim Edin Lütfen There appears to be an error with the database. If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again. You can try to refresh the page by clicking here
 12. Tema ayarlarına girip öne çıkan yazı renk ayarlarını düzenledim
 13. Forumla ilgili konulara sadece forumdan yazıyorum. Diğer mesajlaşma araçları dikkat dağıttığı çalışırken kullanmıyorum.
 14. tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum.. skype den de yazdım zaten her hafta makul saatlerde rahatsız ederim ben sizi.
 15. Zaman vermem çok zor normalde hiç araya iş almamam lazım ama dediğim gibi uygun bir boşluk denk geldiğinde ele alırım.
 16. tabi hocam olur.. tahmini ne kadar bir süre sonra olabilir.
 17. Yapabilirim ama başka birkaç proje üzerinde çalışıyorum. Aceleniz yoksa ileri bir tarihte programıma alırım.
 18. siz yaparmısınız hocam o zaman direk sorayım.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.