Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Xenforo dan IPS'ye converter yapacağız ama denediğim her yöntem işe yaramadı dizini mi yanlış yazıyorum diyeceğim ama alakası bile yok fikri olan var mı?
 3. IPS için böyle bi istatistiğe ihtiyaç var gerçekten. Sanırım ücretli veya özel yaptırılmış bir plugin bu. Çünkü forumu ilk kurduğumda çok aramıştım ama bulamadım hiç böyle bi şey
 4. Sanırım bu özellik 4.5 sürümüyle resmileşti. Ben de test sürüşüne katılanlardanım. İlk izlenimlerim ne olumlu ne olumsuz. Çok eksiği var, çok da yavaş çalışıyor. Bir de merak ettiğim bir şey var white-label dediğiniz sürüm nedir? Tamamen bizim ismimizle AppStore'da yer alacak bir uygulama falan mı acaba?
 5. 4.5.2 public release olarak yayınlandı artık kullanıcılar sistemden güncelleme yapabilecek.
 6. 4.5.0 New Release olarak bugün geldi. Deprecations The following items have been marked as deprecated in Invision Community 4.5. This means that while they currently work, they will be removed in a future version and will no longer receive bug reports. Commerce: Authorize.net Payment Gateway. Web Hosting & Domain support. Core: BBCode parsing support - upgrading users will be asked during upgrade if they wish to retain BBCode parsing support, while new installations will have the option off by default. APC, Memcache, Wincache and Xcache caching engines , we recommend using Redis instead. Feature Removal The following features have been removed in Invision Community 4.5. Core: We will no longer address any issues specific to Internet Explorer 11 and below and will not ensure compatibility with those versions. ImageProxy has been removed. On upgrade, there is an option to restore the original remote image links, or direct links to the cached image which will be retained. Downloads: REST API 'files' response in REST API, see /downloads/files/{id}/download instead.
 7. Üzerinde çalışıyorlardır gizli gizli bilemiyorum. Bu sürüm çok sıkıntılı.
 8. Beta 10 bugün yayınlandı. Çok az kaldı finale temacılar da harekete geçti artık.
 9. Abi v5 ne zaman gelir bir tahminin var mı?
 10. Beta 5 yayınlandı. Pandemi sebebiyle biraz hızlılar galiba
 11. Bazı geliştiriciler Native uygulama geliştirmek zor olduğu için siteyi PWA'ya çevirip mobil cihazda kullanabiliyorlar. Kolay yöntem ama web aplikasyonu olduğu için cihazın donanımlarına sınırlı erişim sağlıyor. Bildirim özellikleri o nedenle çalışmayabiliyor.
 12. Native uygulamalar birebir cihaz uygulamalarıdır. PWA ise progresive web aplikasyonlarıdır. Forum olduğuna göre PWA gereksizdir bence. Mobil uygulamayı bir site üzerinde kullanmak için onun PWA modeli oluşturulur.
 13. Peki abi PWA ile Native app arasındaki seçim hakkında yorumun nedir? Bazısı niye uygulama yaptınız diyor, ips de iOS'a push yollamıyor yazmış PWA'lar için. https://invisioncommunity.com/forums/topic/446733-mobile-app-progressive-web-app-pwa-for-ipb/?do=findComment&comment=2822578
 14. Parametrik çeviri sistemi çok ilkel bir sistem. Çeviri yapabilmek için neredeyse programcı olmak gerekiyor. XenForo bu işi en iyi yapanlardan ilkidir. IPS bu kafayla giderse sonu vBulletin gibi olabilir. Onun için v5'den biraz umutluyum. RestAPI için bazı taleplerimiz olmuştu mobil uygulama için dikkat almadılar. Kendileri bilir.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.