Jump to content
Duyurular
 • IPBaccess ve bünyemizde bulunan IPB tabanlı forumlar için Sunucu değişimi yapıldı.
 • Bir kaç gün içinde mevcut siteler yeni sunucuya taşınacaktır.
 • IPBAccess Güncellendi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Merhabalar bunu nerden bulabilirim?
 3. Bir arkadaşım lisanssız ipb kullanıyor.Lisans alacağını ama lisansı aldıktan sonra konuları vs. nasıl aktaracağını sordu bana bende bilmediğim için size danışmak istedim. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
 4. Earlier
 5. Merhabalar arkadaşlar ben hosting firmasını değiştim.Yedekten geri yüklediğimde iconlar görünmüyor.conf_global.php den gerekli ayarları yaptım başka nerden ayar yapmam gerekiyor?
 6. Ustalarım merhaba , Teknik destek forumu için özelleştirilmiş kullanıcı görünü yapamıyorum hangi servislik var , hangi ilden katılıyor vb. gibi detaylar lazım yardımcı olabilecek varmıdır ? Teşekkur ederim
 7. Arkadaslar. WebSitemize buyrun arkadaslar. Ayrica IPB 4 dil dosyasi de var. KAV.iM
 8. Merhabalar, IPB Community Suite lisansimi satiyorum. Core + Forum ve 6 aylik yenileme (5 Kasim 2020 tarihine kadar geçerli) su an'ki fiyati IPB sitesinde 200$ ben 170$'a birakiyorum.
 9. @Oscar Biraz konuyu hortlatmış gibi oldum ama evet sorunu çözmüştük. Sorun IPB ile bağlantılı değilmiş, eski hostingden taşıma öncesi kalan php.ini, user.ini gibi kalıntılar bu hataya sebep olmuş. Konuya ek olarak Nginx + PHP 7.3 + Redis ile gerçekten iyi performans verdiğini söyleyebilirim. O zamana kadar IPB hakkında neredeyse hiç bilgim yoktu ama gördükten sonra sistemini gerçekten beğendim. Nginx içiin ekstra ayarlama gerektirmiyor, WordPress siteler ile aynı kurallar uygulansa bile fazlasıyla kafi.
 10. ne öreniyorsunuz sizin teklifiniz nedir skyp üzerinden yada discord üzerinden bana ulaşabilirmisiniz discord ☪ßurak HELLBOY#3281 sykp https://prnt.sc/rl270s
 11. Kategoriye uygun olmadığı için konuyu kapatıyorum.
 12. @Oscar merhaba, paylaşıma sunacağın herhangi bir sürüm mümkün mü?
 13. Hocam merhaba, IMDB tag eklentisinin mevcut halini paylaşma ihtimalin var mıdır?
 14. Bu site ölmüs arkadaslar. https://www.1-n.co adresine gelin
 15. https://www.1-n.co 'da var
 16. Merhaba, kendimi admin hesanımı grupları ayarlarken yanlış ayarladığım için yetkisiz kullanıcı grubuna çektim yanlışlıkla bunu nasıl düzeltebilirim. Phpmyadminden hangi değerleri girmem gerekiyor bilgisi olan var mı ?
 17. Arkadaşlar Merhaba, Konuların içeriğinde mesajlarda kullanıcıların bilgilerinin yer aldığı postbit kısmında kullanıcıların Kayıt Tarihi ve Konu sayısı gibi bilgileri eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
 18. GÜNCEL KONU VE İLETİLER Eklentisini nerden indirebilirim yardımcı olacak kişilere teşekkür ederim.
 19. Merhaba. Sitemin başlıklarını seo uyumlu hale getirmek istiyorum. Bu değişiklikleri nasıl yapabilirim? Şu an sitemin başlıkları şu şekilde: Ana Sayfa Başlığı: Forumlar - SiteAdi.Com Alt Konu Başlıkları: Site Kuralları Yenilendi - Duyurular - SiteAdi.Com Ben açılan bir konuya girildiğinde başlıkta bulunan "Duyurular" (Kategori İsmi) kısmının silinmesini istiyorum. Ana Sayada bulunan "Forumlar" başlığının da kalkmasını istiyorum. Yani Sonuç olarak başlıkarımın aşağıdaki gibi görünmesini istiyorum. Ana Sayfa: Site Sloganı - SiteAdi.Com Alt Konu Başlığı: Konu Adi - SiteAdi.Com Umarım açıklayıcı yazabilmişimdir. Bunu nasıl yapabilirim ?
 20. Merhabalar biliyorsunuz ki IPSCommunity sadece belirli ödeme yöntemlerini kabul ediyor 2checkout,paypal,authorize gibi ancak bunların hiçbiri ülkemizde çalışmıyor kullanabileceğim bir ödeme eklentisi var mı acaba ödeme alamıyorum ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.